Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


УНКП вимагає негайної відставки Наталії Яресько з посади міністра фінансів!

 

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

EU will collapse soon. It is time for a chaos.

Християнська сім’я серед викликів сучасності

 
Ізраїль, Нетаньяху та перемога  
6 марта 2015

Ізраїль наближається до моменту свого існування. Мова не про парламентські вибори 17 березня. Хоча ці вибори стануть фундаментальними щодо ізраїльського існування. Мова про те,що існування Ізраїлю буде залежати від самого ізраїльського народу, який, або позволить своєму уряду знищити країну, або разом із своїм урядом знищить тих, хто бажає знищити Державу Ізраїль.

У Беньяміна Нетаньяху не було вибору, аніж виступити 3 березня 2015 року перед американським Конгресом. Обама забороняв це робити. Адміністрація Обами забороняла це робити. Але ізраїльський прем’єр знав, що якщо він злякається вимоги найбільш небезпечного для Ізраїлю президента США, тоді час для існування Ізраїлю скоротиться неймовірно швидко.

Нетаньяху виступав не лише від Ізраїлю та ізраїльтян. Він виступав й від Америки. Він виступав й від цілого цивілізаційного Заходу, або від того, що від нього ще залишилося. Нетаньяху знає, якщо Іран не зупинити, будь-якими засобами, Іран зупинити не вдасться вже майже ніколи. Ось чому Беньямін Нетаньяху прийшов до Конгресу США. Ось чому конгресмени запросили ізраїльського лідера. І ось чому так злякався Барак Обама із своєю адміністрацією ще до виступу Нетаньяху. Їхній страх після виступу був неприхований.

Страх Обами зрозумілий. Але слова та фрази виступу Беньяміна Нетаньяху надихали та об’єднували тих, хто чудово розумів, що якщо Нетаньяху не виступить у Конгресі, світ ще набагато швидше покриється темрявою, де іранська ядерна програма буде лише елементом страшного завтра, де буде панувати морок.

Беньямін Нетаньяху сказав головне: «Якщо Ізраїль залишиться один, він буде боротися проти Ірану». Але миттєво Нетаньяху додав: «Але Ізраїль не залишиться один».

Ізраїль піде на вибори. Ізраїльтянам вибирати. Вони зроблять правильний вибір. Ізраїль не залишиться один. І Ізраїль буде битися, і Ізраїль переможе.

Ізраїльтяни будуть пишатися своїм урядом. Українці вже ненавидять свій, який залишив Україну одну й не бажає боротися. Українці замість президента України обрали «президента миру», звичайного політичного покидька, який ненавидить Україну, тому й ненавидить перемогу. Кажуть, що Порошенко єврей. Ні, Порошенко – це вже «колишній», колишній в усьому. Україна, як і Ізраїль переможуть. Але Україна переможе без вже «колишнього президента» Порошенко.

 

Олексій КоломієцьПрезидент Центру європейських та трансатлантичних студій

 

 

Беларус: У нас в государстве все против народа

«Правий сектор» пікетує Головне управління національної поліції в Чернігівській області

Депутати Чернівецької міськради вимагають звільнення Арсена Авакова

«Самопоміч» вимагає скликати позачергову сесію Львівської облради

Ввечері у Дніпрі відбудеться мітинг на підтримку блокади на Донбасі

Вінницькі активісти продовжать акцію протесту під будівлею ОДА

Обвал на шахте в Торецке: один шахтер погиб

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика