Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Ізраїль, Нетаньяху та перемога  
6 марта 2015

Ізраїль наближається до моменту свого існування. Мова не про парламентські вибори 17 березня. Хоча ці вибори стануть фундаментальними щодо ізраїльського існування. Мова про те,що існування Ізраїлю буде залежати від самого ізраїльського народу, який, або позволить своєму уряду знищити країну, або разом із своїм урядом знищить тих, хто бажає знищити Державу Ізраїль.

У Беньяміна Нетаньяху не було вибору, аніж виступити 3 березня 2015 року перед американським Конгресом. Обама забороняв це робити. Адміністрація Обами забороняла це робити. Але ізраїльський прем’єр знав, що якщо він злякається вимоги найбільш небезпечного для Ізраїлю президента США, тоді час для існування Ізраїлю скоротиться неймовірно швидко.

Нетаньяху виступав не лише від Ізраїлю та ізраїльтян. Він виступав й від Америки. Він виступав й від цілого цивілізаційного Заходу, або від того, що від нього ще залишилося. Нетаньяху знає, якщо Іран не зупинити, будь-якими засобами, Іран зупинити не вдасться вже майже ніколи. Ось чому Беньямін Нетаньяху прийшов до Конгресу США. Ось чому конгресмени запросили ізраїльського лідера. І ось чому так злякався Барак Обама із своєю адміністрацією ще до виступу Нетаньяху. Їхній страх після виступу був неприхований.

Страх Обами зрозумілий. Але слова та фрази виступу Беньяміна Нетаньяху надихали та об’єднували тих, хто чудово розумів, що якщо Нетаньяху не виступить у Конгресі, світ ще набагато швидше покриється темрявою, де іранська ядерна програма буде лише елементом страшного завтра, де буде панувати морок.

Беньямін Нетаньяху сказав головне: «Якщо Ізраїль залишиться один, він буде боротися проти Ірану». Але миттєво Нетаньяху додав: «Але Ізраїль не залишиться один».

Ізраїль піде на вибори. Ізраїльтянам вибирати. Вони зроблять правильний вибір. Ізраїль не залишиться один. І Ізраїль буде битися, і Ізраїль переможе.

Ізраїльтяни будуть пишатися своїм урядом. Українці вже ненавидять свій, який залишив Україну одну й не бажає боротися. Українці замість президента України обрали «президента миру», звичайного політичного покидька, який ненавидить Україну, тому й ненавидить перемогу. Кажуть, що Порошенко єврей. Ні, Порошенко – це вже «колишній», колишній в усьому. Україна, як і Ізраїль переможуть. Але Україна переможе без вже «колишнього президента» Порошенко.

 

Олексій КоломієцьПрезидент Центру європейських та трансатлантичних студій

 

 

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика