Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
«Фінансовий майдан» об'єднує людей для «імпічменту» Гонтаревій  
8 ноября 2016

Акція об'єднала вкладників і позичальників десятків фінансових установ, серед яких ошукані клієнти банків «Фінанси і кредит», «Хрещатик», «Михайлівський», «VAB» та інші

Вкладники збанкрутілих українських банків почали всеукраїнську акцію протесту з оголошення «народного імпічменту» голові Нацбанку Валерії Гонтаревій. Про це сьогодні на прес-конференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» заявив голова громадської організації «Громадський контроль банків» Арсен Маринушкін.

«Ми хочемо повідомити про початок всеукраїнської акції «Народний імпічмент» главі Національного банку України Валерії Гонтаревій. Ми хочемо поставити владу перед фактом, що зараз ми всі - активісти неплатоспроможних банків - об'єдналися в одну силу. Ми запросили представників ініціативних груп великих банків для того, щоб почати масштабну акцію. Закликаємо всіх українців, які постраждали від непрофесійних дій Національного банку, об'єднатися і підтримати нашу акцію, щоб повернути вклади і вирішити проблеми валютних вкладників, а також домогтися зміни керівництва Нацбанку на більш професійну людину», - заявив Арсен Маринушкін.

Акція об'єднала вкладників і позичальників десятків фінансових установ, серед яких ошукані клієнти банків «Фінанси і кредит», «Хрещатик», «Михайлівський», «VAB» та інші. Всі вони домагаються звільнення Валерії Гонтаревої, дії якої призвели до банкрутства банків і втрати тисячами людей своїх вкладів та заощаджень.

«Також ми починаємо акцію зі збору підписів проти глави НБУ. Ми закликаємо до об'єднання всі політичні сили. Акцію «Народний імпічмент» ми починаємо по всій Україні. Крім акції, яка пройде в Києві 15 листопада, збір підписів починається у всіх містах-мільйонниках та інших містах, які приєдналися до нас», - повідомила лідер громадського руху «Фінансовий майдан» Юлія Сало.

Організатори акції підкреслюють, що політика Нацбанку, яку проводить Валерія Гонтарева, є умисним і запланованим знищенням української банківської системи.

«Ми не належимо до жодної політичної сили і не є кремлівськими агентами, як зараз модно говорити, серед тих, хто розхитує човен. Кремлівськими агентами є ті, хто грабує український народ. Я закликаю приєднатися до акції і спільно зібрати необхідну кількість підписів, які ми спрямуємо, в тому числі, в міжнародні організації та інстанції, щоб звернути увагу на безвідповідальну діяльність Національного банку України та його керівника Валерії Гонтаревої», - підкреслив Арсен Маринушкін.

Раніше нардеп Ігор Луценко разом із вкладниками українських банків, які втратили свої заощадження, вручив главі Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику заяву про вчинення злочину вищими посадовими особами Нацбанку. За словами Луценка, усунути Гонтареву з посади глави НБУ депутати намагаються з 2015 року, але цьому процесу заважав сильний опір з боку влади і наглядових органів, який «важко було побороти».

http://glavcom.ua/news/finansoviy-maydan-objednuje-lyudey-dlya-impichmentu-gontareviy-381685.html

 

У Львові підпалюють смітники

Стрельба в Киеве: неизвестный ограбил банк

Во Львов в садо-мазо бордели турков свозили самолетами

Львів потонув у дощі і смітті

«Взяли лише 300 євро та золоті прикраси»: журналістка Соня Кошкіна заявила, що квартиру батьків пограбували, щоб її залякати

Украина оказалась на последнем месте по уровню вакцинации в Европе

У Львові «потоп»: містяни у соцмережах діляться фотографіями затоплених вулиць (ФОТО)

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика