Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
У Федерації роботодавців розкритикували ініціативу реєструвати контракти на експорт лісу  
24 ноября 2016

 

Директор департаменту економічної політики Федерації роботодавців України прокоментував пропозиції Кабінету Міністрів щодо скасування мораторію на вивезення деревини.
Пропозиція експортувати ліс-кругляк за зовнішньоекономічними контрактами із реєстрацією у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі є корупційною і такою, що суперечить політиці зниження державного контролю за економічною діяльністю.
Про це заявив директор департаменту економічної політики Федерації роботодавців України Сергій Саливон, коментуючи пропозиції Кабінету Міністрів щодо скасування мораторію на вивезення деревини.
«Ініціатива реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на експорт лісу в МЕРТ виглядає, м'яко кажучи, корупційною та нелогічною в рамках політики, спрямованої на лібералізацію, зниження державного контролю. Ця ініціатива з реєстрацією контрактів виглядає як спроба створити якусь годівницю для «правильних людей», - заявив Сергій Саливон.
За його словами, у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі передбачається реєструвати зовнішньоекономічні контракти не тільки на вивезення лісу-кругляка, а й на частини готової продукції.
«Це зовсім уже дико. Так що цю ініціативу ми оцінюємо саме так - як корупційну», - додав директор департаменту економічної політики Федерації роботодавців України.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів надіслав у Європейську Комісію документ для вирішення питання експорту деревини за принципом відкритого ринку і виконання угод із Євросоюзом. Пропозиції стосуються скасування мораторію на вивезення лісоматеріалів у необробленому вигляді, запровадження до 1 січня 2020 року зовнішньоекономічних контрактів (договорів) із реєстрацією в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі та експортного мита в розмірі 20% митної вартості. Дві останні ініціативи вже отримали негативні оцінки від експертів.
Закон про заборону експорту лісо- і пиломатеріалів у необробленому вигляді Верховна Рада ухвалила у квітні 2015 року. Мораторій на вивезення кругляка, крім сосни, діє з 1 листопада 2015 року. Заборона на деревні породи сосни планується ввести з 1 січня 2017 року.
Раніше голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що скасування заборони на експорт лісу є умовою отримання Україною макрофінансової допомоги в розмірі 1,2 млрд євро. Слова посла Мінгареллі також підтвердили в МЕРТ.
 

Главком

 

У Львові підпалюють смітники

Стрельба в Киеве: неизвестный ограбил банк

Во Львов в садо-мазо бордели турков свозили самолетами

Львів потонув у дощі і смітті

«Взяли лише 300 євро та золоті прикраси»: журналістка Соня Кошкіна заявила, що квартиру батьків пограбували, щоб її залякати

Украина оказалась на последнем месте по уровню вакцинации в Европе

У Львові «потоп»: містяни у соцмережах діляться фотографіями затоплених вулиць (ФОТО)

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика