Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
Влада держави намагається «відлякати від Львова інвесторів», – Соболєв   
4 июля 2017

 Центральна влада держави «не дає Львову стати успішним». Спочатку, буцім, місто засипали непотребом, організувавши сміттєву блокаду. Тепер городян позбавляють робочих місць.

 
Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив голова антикорупційного комітету ВР Єгор Соболєв.
 
«На відміну від багатьох інших міст України, у Львові економічне пожвавлення триває уже багато років – там сформувалось багато ІТ-компаній та розквітнув туризм. Тепер у них велика амбіція залучити технологічні інвестиції. Вони справді знайшли поле біля міста та домовились із однією з найкращих компаній, яка будує технопарки», – розповів Соболєв.
 
Однак місцева та Генеральна прокуратури «зачепились» за різницю між нормативною та ринковою оцінкою землі. Мовляв, це може бути підставою для порушень та зловживань.
 
«Насправді, це ідіотизм і підміна понять. Адже нормативна оцінка землі – лише теоретична. Реальну ж ринкову роблять експерти. Ясно, що вартість землі у центрі Львова і десь за містом у полях є різною. Вони уже багато місяців намагаються щось знайти на рівному місці», – переконаний депутат.
 
У такому розслідуванні Соболєв бачить дві причини – перша звинуватити Садового та представників «Самопомочі» у корупції, а друга – відлякати від Львова інвесторів.
 
«І це мене найбільше засмучує. Адже сьогодні Львову не дають стати успішним. Усі пам‘ятають сміттєву облогу, коли місто засипали непотребом. Сьогодні ж містян позбавляють робочих місць із принципу, що Садовий не має показати результат», – наголосив Соболєв.
 
Адже, за його словами, сміттєва історія завершилась по-бандитськи. Обласна державна адміністрація, яка представляє центральну владу, погодилась вирішити питання за 300 мільйонів гривень на рік.
 
«Місто вирішило віддати їм ці кошти, гроші платників податків – і сміття почали вивозити. Перекриття доріг припинилося, а мери міст та містечок, наскільки я знаю, які раніше виступали проти, тепер не протестують. Це свідчить про те, що вся ця облога була штучною. Можна будь-якій квартирі заборонити вивозити сміття і за місяць вона перетвориться у свинарник», – зазначив Єгор Соболєв. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/07/04/vlada_derzhavy_namagaietsya_vidlyakaty_vid_lvova_investoriv__soboliev_1126067

 

 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика