Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
Чи може Україна перемогти без підтримки Господа?  
18 марта 2014

 Зараз в Україні спостерігається така ситуація, що організм Майдану вже перестав діяти, механізм народного віче нейтралізований. Влада захоплена одним із фінансово-корпоративних кланових угрупувань під назвою “Батьківщина”, яку очолює одна з лідерів фінансово-корпоративних груп Грігян-Капітельман (Тимошенко), правою рукою якої є Турчинов та інші, зокрема, Кожем'якін, Пашинський. Виглядає так, що тут же знаходиться і Яценюк.

На жаль, це угрупування дуже далеке від Бога. Це все люди, які не є ортодоксальними християнами, вони не є українськими націоналістами, це інтернаціоналісти, космополіти, сектанти, які дотримуються незрозумілих вірувань. Тому втрачено зв'язок української революції з Богом, Царицею Небесною Дівою Марією.
Народна революція зазнає краху. Нас окуповує Московія на чолі з кадебістським режимом Путіна. На жаль до цього часу не відбулось об'єднання УПЦ КП на чолі з Філаретом і УПЦ МП на чолі з місцеблюстителем Онуфрієм. Вони чогось чекають замість того, щоб в умовах війни з московитським агресором негайно скликати Єдиний Помісний Собор під амофором Константинопольсокого патріарха, Єрусалимскього, Антіохійського, Александрійського патріархів і обрати єдиного патріарха Єдиної Української Помісної Церкви.
Якщо Церкву, як Тіло Христа, церковні ієрархи розірвали, то як можна перемогти чорного дракона Путіна? Якщо виконубчий обов'язки президента і голова Верховної Ради — сектант, адвентист в православній країні, то як можна все це зробити? Кому ми служимо? Заради чого відстоюємо свою незалежність? Щоб служити Богу, Ісусу Христу, Цариці Небесній Діві Марії чи дракону?
Самотужки ми перемогти не можемо. Переможемо тільки тоді, коли Бог буде на нашому боці. Так як Майдан, народне повстання перемогли, адже тоді вони звернулися до Бога, попросили захисту в Архистратига Михаїла, тому банда сатаніста Януковича була переможена. А зараз цей механізм втрчаено, тому ідуть поразка за поразкою і виникла загроза національній безпеці України. Чого чекаємо? Невже не зрозуміо? Потрібно негайно приймати рішення.
P.S. Якщо хтось думає, що у Другій Світовій війні Сталін переміг тому, що був такий потужний, то вони глибоко помиляються. Є перевірені і достовірні дані про те, що Сталін комуністичне керівництво Радянського Союзу перемогли тільки тому, що відмовились від атеїзму і відновили, нехай і по-своєму, Християнську Православну Церкву. Якби вони цього не зробили, а продовжували виконувати рішення безбожної п'ятирічки 1938-1943 років, головним завданням якої було повністю знищити христиняську Православну Віру і Церкву, і зробити атеїзм абсолютною релігією, то вони б ніколи не перемогли Шикльгрубера (Гітлера). Відомо, що Сталін особисто постійно молився Богу, як і все військове і державне керівництво. Війська йшли в бій з Казанською іконою Цариці Небесної Діви Марії. Це документально підтверджені дані. А льотчики, коли підбивали їхній літак, говорили: “Господи, віддаю у руки Твої дух свій”. Віра була колосальна! Тобто люди гинули не за Сталіна, а за Бога. Сама ж війна була послана за безбожну п'ятирічку, за злочини комунізму.
Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії  
 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика