Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Главная новость
Москва бере під контроль Верховну Раду України?  
28 мая 2013

 Путін і стратегічний кадебістський кремлівський штаб, як виглядає, здійснюють операцію щодо захоплення України. Можна припустити, що одним із  елементів цієї спецоперації є інфільтрація в українські органи влади офіцерів російських спецслужб.

Якщо це припущення вірне, то має право на життя версія, згідно з якою Москва реалізовує нову фазу цього плану, яка полягає в тому, щоб офіцери ГРУ, ФСБ та інших кремлівських структур ставали народними депутатами України. Як виглядає, сьогодні це одне з головних завдань Москви,адже якщо Путін не зможе взяти під контроль вищий законодавчий орган України, то не матиме можливості  досягнути генеральної мети – поглинення України Росією в цілому чи частинами.
Спробуємо розглянути кілька осіб, які претендують на статус народного депутата і водночас могли б, як виглядає, бути можливими агентами Кремля.
Наприклад, однією із таких персон міг би бути Вадим Новинський. Народився він у 1963 році в Новгородські області Російської Федерації. Закінчив Академію цивільної авіації (Ленінград, 1985 рік), за фахом інженер систем управління. У 1985–1989 роках працював у Петрозаводському авіазагоні цивільної авіації (Карелія); у 1989–1991 на Кафедрі систем управління та обчислювальної техніки Академії цивільної авіації (Ленінград); у 1991–1996 в Центрі перспективних досліджень (Санкт-Петербург). У 1996-1998 роках Новинський разом з партнерами створив «Лукойл - Північно-Захід». У 1998 році він зайшов в Україну і дуже швидко перетворився на одного із найбагатших у нашій державі олігархів, і тепер виступає ймовірним претендентом на депутатський мандат до Верховної Ради. Отже, Новинський починав свою кар’єру у Петербурзі, а, як відомо, в Санкт-Петербурзі і Тамбові діють дуже потужні угрупування, що перебувають під контролем кремлівських спецслужб і зацікавлені в тому, щоб мати своїх представників, лобістів – політичних та фінансово-економічних – у Верховній Раді України. А ті величезні ресурси, які є у Новинського, те, що йому дають можливість в необмеженій кількості встановлювати контроль над промисловими об’єктами в Україні, дозволяє зробити припущення, що це особа, яка безпосередньо перебуває під патронатом кремлівського кадебістського стратегічного штабу.
Ще однією такою фігурою, кремлівським агентом, як виглядає, міг би бути Аркадій Корнацький, кандидат у народні депутати від «Батьківщини» у скандальному окрузі в місті Первомайську. Народився він у Первомайському районі Миколаївської області у 1953 році, військову службу проходив в Ленінграді, у 1980 році закінчив Університет дружби народів імені Патріса Лумумби за спеціальністю «Міжнародне право». Як відомо, на Заході цей університет називали «вотчиною спецслужб», очевидно, саме через те, що тут навчалося чимало майбутніх розвідників та агентів.  У 1980-1989 роках Корнацький працював юристом у Москві та Московській області, з 1989 року почав займатися підприємницькою діяльністю. Повернувся Корнацький в Україну в тому ж році, коли й Новинський зайшов на наші терени – у 1998 році, з того часу успішно займався бізнесом.
Якщо говорити про тих осіб, які вже є депутатами Верховної Ради, то варто зупинити увагу на фігурі Володимира Макеєнка, який народився у Росії в Брянській області у 1965 році. У 1987 році закінчив Ленінградську академію цивільної авіації, яку на два роки раніше закінчив Вадим Новинський. У 1988-1990 роках працював диспетчером служби управління повітряним рухом, Український центр автоматизованого управління повітряним рухом «Стріла», Бориспіль. У 1990-1994 роках був депутатом Верховної Ради України, у  1994-1995 роках заступником керівника торговельно-економічної місії Посольства України в Російській Федерації, у 1996-1998 роках – головою правління «Укргазпромбанку». З 1998 року і до сьогодні – народний депутат України.
Тому, схоже, що вслід за Кабінетом міністрів кремлівські спецслужби хочуть встановити контроль і над українським парламентом. Адже як ми підкреслювали в попередніх публікаціях,в  Кабінет Міністрів України, як виглядає, вже інфільтровано чимало осіб, яких можна розглядати як агентів впливу Кремля. Наприклад,  родом з Російської Федерації прем’єр-міністр Азаров (Калуга), міністр економічного розвитку і торгівлі Прасолов (Мурманська область), міністр оборони Лєбєдєв (Краснодарський край), міністр охорони здоров’я Богатирьова (Челябінська область). А міністр соціальної політики Королевська, хоча сама родом з України, але має тісні зв’язки з Москвою, адже її рідний брат – колишній заступник міністра регіонального розвитку Російської Федерації.
Отже, складається враження, що кремлівський кадебістський стратегічний штаб здійснює інфільтрацію власних агентів не лише в Кабінет міністрів, але й у вищий законодавчий орган України, при чому, як у середовищі Партії регіонів, так і опозиції.  
Тому, як виглядає,  Україна стає все більш залежною від бандитсько-кадебістських структур Російської Федерації.  Фактично мова йде про величезну загрозу національній безпеці України та державному суверенітету. А відтак в цій ситуації парламентській і позапарламентській опозиції настав час стати зрілою і перейти до реальних справ, до порятунку України. Тим паче в умовах, коли вирішується доля української газотранспортної системи, яку прагне поглинути Москва. Всі свідомі, національні, про європейські сили мають готуватися до того, щоб дати рішучу відсіч кремлівським кадебістським окупантам та місцевим колабораціоністам. 

 

Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії
 
OSP-UA.INFO

 

 

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

Укрзалізниця планує запустити Інтерсіті Львів-Будапешт

"Затопленные улицы и деревья на авто". По Херсону пронесся мощный шторм

В Ізмаїлі вибухнуло авто поліцейського, є постраждалі

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика