Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
Главная новость
Бізнес «Сім’ї» важливіший національних інтересів України? – Олег Соскін  
17 июня 2013
Лукашенко 18-19 червня прибуває в Україну з офіційним візитом, де його на найвищому рівні прийматиме Янукович. Отже, виглядає на те, що правлячий режим визначився зі своєю генеральною лінією і демонструє, хто для нього є партнером, з ким він готовий співпрацювати.
Однак, для всього українського народу офіційний прийом Лукашенка в Києві на найвищому рівні може означати плювок в обличчя. Справа не лише в тому, що для українців Лукашенко сприймається, як диктатор, що здійснює у своїй країні масові політичні репресії. Бо крім цього,  Україна у торгівельних відносинах з Білорусією несе величезні збитки. Адже у 2012 році дефіцит зовнішньоторговельного балансу між Україною та Білорусією склав 2,8 млрд. доларів. В той час, коли Україна експортувала в Білорусію товарів і послуг на 2,25 млрд. доларів, імпорт з Білорусії склав 5,07 млрд. доларів.
Структура зовнішньої торгівлі товарами України з Білорусією, млн. доларів
  Експорт Імпорт Сальдо
2011 рік 1922 4212 -2289
2012 рік 2251 5069 -2817
2013 рік (І квартал) 502 847 -345
 
Складається враження, що в Україні утворилась якась пролукашенківська п’ята колона, яка здійснює економічне пограбування України. Треба задати питання: хто завозить з українського боку білоруські нафтопродукти, на чиї вони йдуть автозаправки, хто власники цих оптових і роздрібних баз? Хто «кришує» роздрібну торгівлю білоруськими товарами з рук? Фактично в Україні вже сформоване білоруське економічне лобі, але х то ж за цим стоїть? Хто дає право масово встановлювати на території України тисячі кіосків з білоруською продукцією? Нам білоруські продукти не потрібні. В Україні достатньо виробників, які можуть виготовляти якіснішу продукцію сільського господарства, легкої, текстильної і хімічної промисловості. Це просто безвідповідальна грабіжницька політика, яка не дає постати  українському аграрному класу та вітчизняним промисловим підприємствам.
Отже, сьогодні ми дожилися до того, що Білорусія, переробляючи російську нафту, заполонила нею весь український ринок нафтопродуктів. Можна висловити припущення, що тут діє певна  кримінальна схема. Якщо це припущення вірне, то в такому випадку можна виснути версію, що Лукашенко їде до Києва, щоб домовитися про ще якусь схему, де вже, можливо, фігуруватимуть структури  Курченка.
Відтак, схоже, що заради бізнес-інтересів Сім’ї правлячий режим готовий принести в жертву гідність України, питання національної безпеки, міжнародного авторитету.
Але якщо Янукович визначився зі своєю генеральною лінією і вирішив тісно співпрацювати з Лукашенком, то  тоді можна очікувати, що в Україні ситуація розгортатиметься так, як і в Білорусії – відбуватиметься остаточне встановлення диктатури, масові політичні репресії, викрадення і вбивства опозиціонерів. Але чому всі мовчать? Чому цим питанням не опікуються лідери парламентської опозиції, опозиційні народні депутати?
 
 Олег Соскін, професор, директор Інституту трансформації суспільства
 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика