Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Главная новость
Янукович та його режим ведуть Україну до неминучого краху, - Олег Соскін  
1 июля 2013

 Міжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз рейтингів України зі "стабільного" до "негативного". У повідомленні вказується, що разом з погіршенням прогнозу агентство також підтвердило довгострокові рейтинги дефолта емітента в національній і іноземній валюті В, а також короткострокові рейтинги В.

Отже, як я і прогнозував, фінансовий колапс вже виходить на поверхню, і Україна ось-ось може проголосити себе банкрутом, тобто оголосити суверенний дефолт. Це означає неможливість обслуговування зовнішніх зобов’язань держави. Як ми бачимо, Янукович, Азаров, Арбузов та молода кліка тих, кого набрав син Януковича, зокрема, Соркін, Клименко, Колобов, довели Україну та український народ до повного колапсу.
Крім цього, видання «Українська правда» опублікувало інформацію, згідно із якою збиток банківської системи в травні досягнув розміру більше 3 мільярдів гривень і виявився найзначнішим за останні три роки.
Які ж причини постійного погіршення фінансово-економічної ситуації у нашій державі? В першу чергу, варто назвати такі: розкрадання бюджету з боку правлячої групи, недолуга податкова система, сформована Азаровим, пенсійна система, авторами якої є Тігіпко, Азаров і Королевська,  а також зовнішній фактор у вигляді Російської Федерації, як країни, що паразитує на Україні разом зі своїми фінансово-корпоративними групами.
Зрозуміло, що далі так жити не можна, це очевидно навіть не для професійних економістів. Проте, на жаль, широкі верстви населення економічно не освічені і не цікавляться фінансово-економічними питаннями, тому що кожен живе чи виживає як може. Відтак, одна з найбільших проблем сьогоднішньої України – це відсутність розвинутого громадянського суспільства і наявність у значної кількості населення колоніальної масової свідомості. Це означає небажання брати на себе відповідальність і будувати свою країну, починаючи від себе, від родини, від громади, від краю і до центру.
Мабуть, для того, щоб ситуація змінилася, потрібен величезний шок. І цим шоком якраз може стати суверенний дефолт. Тому що грошей навіть для того, щоб виплатити борг МВФ, в уряду немає, не кажучи вже про щось інше. Зараз, щоб виплатити ці гроші, а також обслуговувати відсотки по боргам, Азаров і Янукович, схоже, не знайшли нічого кращого, окрім як ще більше посилити пограбування населення і знову перекласти свою недолугість, наслідки клептоманії правлячого режиму і бездарної роботи на пересічних українських громадян.
Це призвело до того, що міста повністю пограбовані,  їхні бюджети порожні, гроші, які заробляють міста, крадуться. Однак, міські голови і депутати мовчать, при чому в усій Україні.  Не відбулося жодної сесії міської ради, щоб стати на захист своїх фінансових ресурсів. А громади теж мовчки спостерігають, за тим, що відбувається, поводять себе як бранці концтаборів. Крім цього, починаються затримки із виплатами відпускних вчителям і професорсько-викладацькому складу університетів. Отже, в бюджетній сфері вже немає чим виплачувати зарплати. Але всі мовчать,чому немає хоча б повідомлень у соціальних мережах? Чому люди не хочуть захищати права своїх сімей, своїх дітей?
Адже суверенний дефолт для України, схоже, вже невідворотний. Я про це казав ще у 2010 році, і продовжував весь час на цьому наголошувати, але, на жаль, до мене не дослухались. Система зігнила, і кланово-олігархічна модель вже добігла свого кінця, потрібно переходити до якісно нової моделі народного капіталізму.
Отже, якщо не хочете лікувати хворобу, якщо не хочете міняти систему, тоді має відбутися крах країни під назвою Україна. А тому перед нами знову з’явилась чорна тінь нової Руїни, через яку сторіччями проходить Україна та українська нація.
Олег Соскін, професор, директор Інституту трансформації суспільства
 

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

Укрзалізниця планує запустити Інтерсіті Львів-Будапешт

"Затопленные улицы и деревья на авто". По Херсону пронесся мощный шторм

В Ізмаїлі вибухнуло авто поліцейського, є постраждалі

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика