Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Главная новость
Янукович після Врадіївки втратив будь-які шанси, - Олег Соскін  
18 июля 2013

 Врадіївка, як виглядає, може сьогодні відіграти таку саму функцію, яку відіграло вбивство Гонгадзе і плівки Мельниченка для усунення від влади Кучми. Як ми й говорили, фінансово-економічна, політична, соціальна, моральна криза призвела до того, що в суспільстві надзвичайно посилилось негативне сприйняття Януковича, його режиму, Сім’ї, Партії регіонів. Нахабство, зухвалість, бажання збагатитись з боку правлячої кліки – все це вже комом в горлі стало громадянам України.

Для того, щоб полум’я спалахнуло, потрібна була іскра, і вона, схоже, з’явилась у вигляді Врадіївки, і тепер процес почався, він зараз набирає масу. Можна говорити про те, що снігова куля покотилась по схилу, і буде щоразу збільшуватись.
Тим паче, що всі економічні, фінансові, соціальні показники з кожним днем лише погіршуються. Дефіцит державного бюджету у першому півріччі 2013 року зріс у порівнянні із аналогічним періодом 2012 року втричі, золотовалютні запаси зменшились на 40%, банківська система перебуває на межі краху, бізнесом неможливо займатися, в містах – повний безлад, сотні тисяч людей втрачають роботу, ціни весь час зростають, доходи падають, зарплати і пенсії вже затримуються. В державних органах без хабара неможливо вирішити свої питання. В цій країні по суті в людей немає перспективи, тому вони відчувають себе нещасними, розчарованими, вони не бачать майбутнього. Всюди стоять бандити, смотрящі.
Крім цього, як виглядає, шляхом насильства, залякування, погроз правлячому режиму  вдалось сформувати свою більшість у Верховній Раді разом з комуністами, до того ж комуністи ошукали своїх виборців. Обіцяючи боротися з олігархатом, вони натомість сформували з ним комуно-олігархічну більшість.
Все це призводило  до напруження, яке повинне було десь вийти на поверхню. Воно концентрувалось і вибухнуло, коли люди повстали проти безчинств з боку правлячої групи і її найбільш агресивної ланки, якою є міліція.
Отже тепер, скидається на те, що зіткнення уже неминуче. Зрозуміло, що найкраще буде, якщо Янукович сам піде у відставку. Адже шансів у нього немає, підтримка у нього продовжує стрімко падати. Тому іншого виходу, окрім як піти у відставку, у Януковича, схоже, немає. І чим швидше це станеться, тим краще. Вже зрозуміло,що якщо він спробує застосувати силу для розгону опозиції, то в Україні спалахне  повномасштабна революція. В Україні не повториться те, що відбувається у Москві, коли опозиція просто здала одного із своїх лідерів – Навального. В Україні ситуація буде розвиватися зовсім в іншому руслі.
Олег Соскін, професор, директор Інституту трансформації суспільства
 

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

Укрзалізниця планує запустити Інтерсіті Львів-Будапешт

"Затопленные улицы и деревья на авто". По Херсону пронесся мощный шторм

В Ізмаїлі вибухнуло авто поліцейського, є постраждалі

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика