Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

EU will collapse soon. It is time for a chaos.

 
Главная новость
Клименко: митар для Януковича? – Олег Соскін  
29 июля 2013

 З кожним роком все і більше посилювалося враження, що Податкова адміністрація, податківці – це люди, які нічого роблять, тільки у всіх все забирають. Іншими словами, їх можна було назвати рекетирами, які використовують державну машину для того, щоб забирати у громадян доходи, власність, нерухомість, землю.

Починало складатися враження, що головна функція податкової зводилась до того, щоб не дати людям ставати заможними і сформувати в Україні середній клас. Презирство і ненависть в українському суспільстві до податкових органів зросли настільки, що податківців зневажали навіть більше, ніж міліцію, якій в Україні довіряє менше 1% громадян. Проте правлячий режим бандократії пішов на хитрість і вирішив сховати податківців під виглядом Міністерства зборів і доходів. Таким чином були придумані своєрідні лаштунки, щоб відволікти увагу людей, сховати тих, хто безпосередньо грабує людей. Режим цю установу жорстко структурував і навіть дійшов до того, щоб при українських посольствах з’явилися податкові розвідники. Отже, їм вже мало контролювати людей на території України, тепер вони вже слідкуватимуть за ними і за кордоном. Це вже нагадує часи Сталіна, коли комуністи мали спеціальні загони за кордоном, які використовувалися, наприклад, для вбивства Коновальця, Бандери, Петлюри, Троцького, і діяли під виглядом Комінтерна, в якому були спеціальні загони бойовиків, які переслідували всіх інакодумців. Тепер за цією аналогією, схоже, діє і  Клименко, як підручний Януковича, і створює інститут податківців-розвідників.
В той же час, зростають переслідування і в Україні. Просто диву даєшся, як купка осіб, що, як виглядає, нагадують злодіїв, не мають реальної освіти, знань, тримає в сталевих лещатах всіх громадян України. Можна припустити, що у левової частки цих осіб взагалі куплені дипломи. Наприклад, чого варті заяви Геннадія Москаля про те, що ніяк не може знайтись диплом Королевської, або зізнання Арбузова в тому, що він здобував вищу освіту заочно. А відомо, яка заочна освіта в Україні.
Але, незважаючи на все, цим особам весь час вдається вигадувати нові обмеження. Одне з останніх таких обмежень полягає в тому, що громадяни тепер не можуть купити ні автомобіль, ні нерухомість дорожче 150 тисяч гривень. Схоже, що тепер податківці чіплятимуться до людей, перевірятимуть, звідки вони взяли гроші на такі покупки. Але де таке бачено? Це пряме порушення Конституції. Спочатку нехай вони самі розкажуть, звідки взяли гроші. Той же Клименко нехай розповість, де його брат взяв гроші, щоб здійснювати реконструкцію ЦУМу в центрі Донецька, де Азаров взяв гроші для сина, як Арбузов накупив собі засоби масової інформації? І хто їм взагалі дав право вимагати у людей пояснення, звідки вони взяли гроші? Який вони мають до цього стосунок?
Таким чином, можна говорити, що в Україні наростає беззаконня, а особи, які його здійснюють – вороги української нації. Це – митарі. Можна провести аналогію з Євангелієм, де описані митарі, які збирали податки для Римської імперії і для царя Ірода, який, як відомо, наказував вбивати новонароджених, і саме він дав наказ відрізати голову Іоанну Хрестителю. Сам Ірод купався в розкошах, а гроші йому приносили митарі, які грабували простих людей. Чи можна стверджувати, що таким царем Іродом сьогодні в Україні стає Янукович, який має свого керівника митарів – Клименка? Саме структура, яку очолює Клименко, мучить українців. Як виглядає, виправити це відомство не можливо, його треба просто ліквідувати, як антиконституційний орган. А ті депутати Верховної Ради, які проголосували за створення цього міністерства, затвердили його – це вороги української нації. Тим паче, що вони не підпадають під дію цього органу, користуються своєю недоторканістю, але проголосували за створення міністерства митарів, де працюють кати українського народу.
Тому основним гаслом сьогодні має стати негайна ліквідація Міністерства зборів і доходів, припинення дії Податкового кодексу, як такого, що призвів до зубожіння мільйонів українців, знищення залишків малого і середнього класу, дрібної і середньої національної буржуазії, і перехід до розробленої мною впродовж останніх 15 років  моделі податкової системи.
Олег Соскін, професор, директор Інституту трансформації суспільства
 

Головного судмедексперта області зловили на хабарі

Беларус: У нас в государстве все против народа

Депутати Чернівецької міськради вимагають звільнення Арсена Авакова

«Самопоміч» вимагає скликати позачергову сесію Львівської облради

Ввечері у Дніпрі відбудеться мітинг на підтримку блокади на Донбасі

Во Львове крупный пожар - сгорели рестораны Княжий келих и Вежа крамарів

Выделенный Львову участок оказался непригодным для свалки

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика