Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
Главная новость
Олег Соскін: Євробаскет-2015 – нова афера Януковича, Колеснікова і Садового?!  
11 февраля 2013

 Колесніков, колишній міністр інфраструктури, та Садовий, міський голова Львова, під егідою Януковича задумали, схоже, нову оборудку у вигляді проведення Чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році.

Зокрема, 8 лютого у Києві за участі Януковича, ключових міністрів, а також Колеснікова та Садового, відбулося засідання Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. При цьому Колесніков звернувся до Януковича з пропозицією створити центральний орган виконавчої влади, який би безпосередньо займався підготовкою до чемпіонату – Національне агентство Євробаскет-2015.
Нагадаємо, що Україна 18 грудня 2011 отримала право приймати у себе чемпіонат Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році. Приймаючі міста – це міста, де відбувалися матчі Євро-2012, а також Дніпропетровськ та Одеса. На підготовку до Євробаскету планується виділити 7,07 млрд. гривень бюджетних грошей, а також залучити 4 млрд. гривень приватних інвестицій.
При цьому у Львові вже розгорівся скандал навколо земельної ділянки, виділеної під Євробаскет. Так, 7 лютого 2013 року Львівська міська рада прийняла Ухвалу № 2114, згідно якої, «погодила комунальному підприємству ЛКП «Спортресурс» місце розташування земельної ділянки та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,7 га на вул. Липова Алея, 5 у постійне користування для будівництва та обслуговування інфраструктури багатофункціонального спортивного комплексу за рахунок земель, що не надані у власність або користування».
Мова йде про земельну ділянку, що входить до території комплексу «Україна», на якій у вересні 2012 року ФК «Карпати» урочисто відкрив три сучасні футбольні поля з трав`яним покриттям, на яких тренуються понад 700 дітей шкільного віку з карпатівських шкіл та Академії, а також юнацька та молодіжна команди клубу. При цьому ще минулого року на цьому місці було сміттєзвалище, яке львівський клуб виключно власним коштом перетворив на футбольний комплекс для дітей, за що отримав спеціальну відзнаку Федерації Футболу України.
Аналізуючи цю ситуацію, на думку спадають комуністичні часи, коли комсомольці, які хотіли зробити кар’єру, мали гаряче бажання проявляти ініціативу і давати так званий комсомольський почин. Це могли бути якісь абсолютно нереальні плани, подібні до міражів у пустелі, але давати цей комсомольський почин було необхідно для кар’єрного зростання. Тож можна провести аналогію із тим, що зараз відбувається в Україні. Такі люди, як Колесніков, Садовий разом з наставниками – Януковичем та Азаровим раз по раз проявляють ініціативу і малюють для українців нові міражі. Черговим таким міфом після Євро-2012 має стати Євробаскет-2015. Якщо припустити, що Садовий не є самостійною фігурою і лише отримує вказівки криворізько-єнакіївської групи, то  складається враження, що він виконує наказ «общака» щодо формування нового міфу.
Адже що отримали львів’яни від Євро-2012? Стадіон, на утримання якого з бюджету треба платити щороку 20 млн. гривень, і на якому вже впродовж півроку не проводилося жодного футбольного матчу. Сяк-так асфальтовані дороги, які вже починають вкриватися ямами. Дорога Київ-Львів і до кордону – і далі розбита. Також ми отримали корейські «Хюндаї», які раз по раз виходять з ладу і просто не придатні до нормального функціонування в українських умовах. Але при цьому реальний борг Львова складає 332 млн. гривень, а з врахуванням потенційних боргів, ця сума вже перевищує 1,1 млрд. гривень. І у всіх цих схемах фігурує то Колесніков, то Садовий, або ж вони обоє разом.
Хто взагалі проводитиме цей чемпіонат з баскетболу в умовах фінансово-економічної, соціальної і політичної катастрофи? Коли економіка України падає, дефіцит бюджету перевищує 50 млрд. гривень, золотовалютні запаси розграбовані. Чи захочуть європейці приїхати до України на чемпіонат з баскетболу, якщо в Україні усталюється бандитська диктатура, якщо у в’язницях тримають лідерів опозиції, якщо у нашій державі відбуваються репресії і масові політичні переслідування?
Хто захоче приїхати на Чемпіонат з баскетболу до Львова, де над містом стоїть сморід, де вулиці переповнені жебраками і «бомжами», де зруйновані фасади будинків і розписані графіті стіни, де розбиті дороги і повсякчасні корки, де, зрештою, ціни в готелях дорожчі, ніж в багатьох європейських містах, де на вулицях сміття, де не придатна для споживання вода, відсутня сучасна система громадського транспорту, містом курсують старі трамваї та переповнені маршрутки?
Чому львівська громада продовжує терпіти ці знущання? Невже львів’яни перетворилися на карнавальних біоістот, на персонажів твору Герберта Уелса – бандерлогів?
Українська Національна Консервативна партія  звертається до центрального керівництва опозиційних партій – скільки будете терпіти? Настав час усунути Садового із посади міського голови Львова і взяти на себе відповідальність за стан справ у місті. А якщо не спроможні до цього, то розпускайте міську раду, тоді треба, щоб прийшли ті, хто зможе змінити ситуацію у Львові на краще.
Позиція УНКП незмінна – Садовий не просто гальмує розвиток Львова, а вже становить небезпеку для життєдіяльності Львова і його подальшого існування, тому його потрібно негайно усувати від влади. Кожен день перебування Садового на посаді зменшує шанси Львова вийти з цієї ями, наближає його до занепаду і посилення депресивного стану. Досить порожніх балачок. Настав час працювати і виконувати свої передвиборчі обіцянки.
Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління
 
 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика