Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Главная новость
Олег Соскін: Для чого Янукович призначив Віктора Шемчука головою Львівської облдержадміністрації?  
5 марта 2013

 Призначення Віктора Шемчука на посаду голови Львівської облдержадміністрації може означати наміри Януковича здійснити зачистку Галичини, позбавити опозицію на Львівщині економічної бази. Про це у своєму блозі на Інтернет-ресурсі Вголос написав Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління.

"Янукович 4 березня 2013 року своїми указами звільнив з посади голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка і призначив на його місце Віктора Шемчука, колишнього прокурора Криму, сина другого секретаря Тернопільського обкому Комуністичної партії Радянського союзу.

Для чого Янукович призначив саме цю людину головою Львівської облдержадміністрації, і які завдання поставив перед ним? Можна припустити, що одним з головних завдань Шемчука має бути забезпечення перемоги на довиборах до Львівської обласної ради семи креатурам правлячого режиму бандократії, що поставлено завдання, щоб у Львівській області була досягнута провладна більшість в облраді, аби позбавити Соціал-Національну партію «Свобода» та інші опозиційні партії позицій, які вони зараз там займають, маючи більшість.
Власне кажучи, Шемчук вже заявив, що він буде робити – боротись з корупцією і хабарництвом. Отже, видно, що людина не підготовлена до реальних господарських, менеджерських, соціальних дій. Хіба він розуміє, що сьогодні область перебуває у стані дефолту, що вона збанкрутіла, немає грошей, що в області зруйнована транспортна мережа, що міста – банкрути, що на кордоні величезні черги, що серйозна проблема з наркоманією, наркоторгівлею, комунальне господарство в руїні, в занепаді малий і середній бізнес, немає жодного бізнес-інкубатора, технологічних парків, дуже кволо йде процес розвитку прикордонного співробітництва? Отже, це – головні завдання, але про них новий голова облдержадміністрації на офіційному представленні не сказав жодного слова.
Натомість його меседжі спрямовані на пустопорожню тему – так звану боротьбу з корупцією та хабарництвом. Це ми чуємо ще з часів Кучми, він всі свої 10 років президентства присвятив начебто боротьбі з корупцією та хабарництвом, потім це нібито робив Ющенко, тепер це начебто робить Янукович, а зараз з’явився новий нібито борець з корупцією і хабарництвом на Львівщині. Можна висунути версію, що перед ним поставили суто політичні завдання, стоятиме питання про зачистку Галичини, про підрив економічної бази опозиції, і завезення сюди структур, які повинні взяти під контроль економічне поле Львівщини, мабуть, це будуть люди з криворізько-донбаського регіону. В такому випадку, як видається, на Львівщині можуть розпочатися арешти, переслідування, можливо, відбуватимуться спроби здійснювати репресії, не можна виключати, що на Львівщині розпочнеться, як це зараз відбувається в Криму, Києві, низка вбивств.
Гостроти ситуації додає заява Януковича про те, що він хоче віддати в оренду газотранспортну систему України. Отже, може статися так, що Шемчуку ставитимуть завдання вберегти цю систему, може бути так, що він повинен буде забезпечити приїзд сюди відповідних формувань, в тому числі й з Москви, особливо, якщо тут з’явиться «Росгазпром», щоб взяти під контроль цю систему. Можуть з’явитись відповідні військові формування з Росії, які розташуються вздовж всієї протяжності газопроводу. Тому важливо зрозуміти, чи Шемчук є однією із кремлівських креатур, адже складається враження, що зараз кожна фігура, яку ставить Янукович, має дві ознаки – з одного боку, вона підконтрольна Кремлю, з другого боку, вона близька до правлячої кланової Сім’ї.
Якщо це так, якщо Шемчук дійсно відповідає цим параметрам, то важливо зрозуміти, коли він був завербований і де. Виглядає так, що це міг бути період  його навчання в університеті, а після завершення університету і до часу, коли він став стажером у прокуратурі в лютому 1993 року – чи проходив він десь вишкіл в таборах російських спецслужб, якщо проходив, то де саме? Складається враження, що це людина дуже навчена. Тим паче що він успішно працював і будував свою кар’єру при усіх президентах незалежної України. Почав працювати Шемчук за часів Кравчука, успішно продовжив будувати свою кар’єру за часів Кучми, потім без жодних проблем пережив Помаранчеву революцію, обирався до Верховної Ради від блоку «Наша Україна – Народна Самооборона», а потім покинув фракцію НУНС, приєднавшись до депутатської групи Жванії, після чого вже Янукович його призначив головою Львівської облдержадміністрації. Це перефарбування, рефлекс хамелеона характерні для агентів іноземних держав, спецслужб під прикриттям.
Отож, виглядає так, що Шемчук підпадає під ці параметри. Якщо це дійсно так, то посаду голови Львівської облдержадміністрації він міг отримати з однією метою – зачистки Галичини. Але швидше за все йому не вдасться виконати це завдання, а його дії призведуть до дестабілізації цілого регіону, де проживає кілька мільйонів людей. У випадку, якщо наша гіпотеза вірна, його призначення свідчить, що Янукович і його група вже остаточно втрачають здоровий глузд і переходять до відкритих дій, щоб зберегти свою монопольну владу, навіть не замислюючись про наслідки своїх кроків. Чи можна тоді припустити, що на Львівщині розпочнуться переслідування найбільш фінансово спроможних людей, наприклад, братів Дубневичів, особливо старшого брата? Чи може початися кримінальна справа проти Костюка, проти Кубіва, проти підприємств, які належать представникам  «Свободи», проти Колодія і Кривецького, проти власників великих ринків – Федишина і Кожана? Чи можна сприймати за перший прояв такого залякування обшук, який, за повідомленнями ЗМІ, проводився 1 березня в кабінеті начальника Управління податкової міліції Львівщини? Чи свідчить це про те, що Шемчуку розчищають шлях, щоб він взяв під контроль ситуацію, щоб вибити ґрунт з-під ніг всіх тих, хто так чи інакше може виступити як опозиційна до нього структура?
Тому, потрібно негайно збирати сесію Львівської обласної ради, на якій мають бути присутні депутати Верховної Ради, які представляють у парламенті Львівщину, і не треба чекати, потрібно висловлювати Шемчуку недовіру. Тому що ця людина, як видається, нічого, окрім шкоди, не принесе Галичині. Він а пріорі чужинець для Львівщини, його можна порівняти із Поповим у Києві. Виглядає так, що це для Галичини призначили «смотрящго», тому необхідно, щоб він розповів на сесії, навіщо приїхав сюди, які завдання перед ним поставив Янукович? Він має також розповісти, хто він такий, чим до цього займався, чи пов’язаний він із кримінальними структурами, чи завербований радянськими, а потім російськими спецслужбами?
Українська Національна Консервативна партія звертається до лідерів парламентської опозиції – Яценюка, Кличка, Тягнибока: скільки можна спати? Все проспите! Де Тягнибок, Фаріон, Михальчишин, Сех, Дебневич, Хміль, Канівець, Курпіль, Пазиняк, Котеляк, Васюник, Ілик, на що чекаєте? Чи думаєте, що тільки Луценко і Тимошенко будуть сидіти у в’язниці, що вони вас не посадять? Чи ви не бачили, що відбувається у Білорусії і Казахстані, Азербайджані і Киргизстані, Росії і Вірменії?" - зазначив Олег Соскін.
 

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

Укрзалізниця планує запустити Інтерсіті Львів-Будапешт

"Затопленные улицы и деревья на авто". По Херсону пронесся мощный шторм

В Ізмаїлі вибухнуло авто поліцейського, є постраждалі

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика