Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


УНКП вимагає негайної відставки Наталії Яресько з посади міністра фінансів!

 

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

EU will collapse soon. It is time for a chaos.

Християнська сім’я серед викликів сучасності

 
12 марта
16:36

Порошенко: Чи продасться режиму бандократії?

Перебуваючи 9 березня 2012 року у Каневі (Черкаська обл.), Президент України В. Янукович під час спілкування з журналістами відзначив, що хоче, аби посаду міністра економічного розвитку і торгівлі зайняв нинішній голова ради Нацбанку Петро Порошенко. Українська Національна Консервативна партія позитивно сприймає небажання П.Порошенка йти до Уряду національної зради, який очолює представник п’ятої колони М.Азаров. Порошенко як досвідчений політик та підприємець розуміє, що Кабмін Азарова сьогодні – це мрець в труні, для якого вже викопана яма на цвинтарі. А тому йти і працювати в нинішньому Уряді мерців абсолютно безглуздо.
8 марта
09:00

Янукович – затягує нові жертви до чорної діри. Заява Української Національної Консервативної партії

Є таке спостереження (яке стає всі більш усталеним), що В.Янукович притягує до себе різні трагедії та негаразди як «чорна діра». Чергова трагічна подія такого ряду трапилася 29 лютого 2012 року в місті Єнакієво, на батьківщині Януковича, там де пройшла його кримінальна юність. На прикладі Єнакієво ми бачимо до якого жалюгідного стану доведено це місто, і які страшні умови життя його мешканців. Це яскравий доказ того, що чекає на Україну, якщо Янукович залишиться при владі ще місяць, два три, рік, – чи як він каже – піде на другий термін. У цьому випадку, вся Україна буде перетворена на «Єнакіївські копанки», в таку собі жахливу резервацію, і ми всі станемо бранцями цього концтабору імені Януковича.
7 марта
10:46

Кадри Януковича: професор Ламброзо – відпочиває, – О. Соскін

В Україні йде формування диктаторсько-кримінального режиму. На щаблі владної піраміди підбираються особи, які ні фахово, ні морально, ні духовно, ні психологічно не відповідають займаним посадам. Таку думку висловив визнаний впливовий громадський та політичний діяч Олег Соскін. В Україні зруйновано модель підготовки і підбору кадрів. Цілком знищено Головне управління державної служби України, яке було створене Т.Мотренком. Тобто Янукович, його група і його сім’я здійснюють українській державі лоботомію*.
4 марта
09:04

Терор податкової проти Інституту трансформації суспільства набирає обертів

Терор податкової проти Інституту трансформації суспільства набирає обертів. Масштаб та несамовитість переслідування свідчать, що до терору проти Інституту трансформації суспільства причетний особисто В.Янукович та його оточення. Замість того, аби виконувати свою передвиборчу програму нинішній Президент України розгорнув перманентний терор проти громадських та політичних діячів, що знаходяться в опозиції до нього та його режиму. Фактично, відбувається „лукашенкізація” режиму Януковича.
3 марта
09:51

Відкритий лист О.Соскіна до народного депутата України Н.Королевської щодо продовження податкового терору проти Інституту трансформації суспільства та його партнерів

Дозвольте висловити Вам повагу та подякувати за Ваші заяви щодо неправомірності податкової перевірки діяльності очолюваного мною МБФ „Інститут трансформації суспільства” та дії спрямовані на захист нашої організації. Вкотре переконуємося, що Ви реальними справами обстоюєте демократичні цінності, вільний розвиток громадянського суспільства, права та свободи людини й громадянина. Принагідно хочемо поінформувати, що податкова продовжує наступ не лише на Інститут трансформації суспільства, а й почала перевірку наших партнерів, що свідчить про ще більше масове переслідування громадських організацій та підприємницьких структур в Україні.
1 марта
10:21

Відкрите звернення Олега Соскіна до народного депутата України Н.Королевської щодо нападу ДПА України на Інститут трансформації суспільства

Звернутися до Вас мене змусили надзвичайні обставини, пов’язані із брутальним та політично вмотивованим нападом Державної податкової адміністрації України на очолюваний мною Місцевий благодійний фонд „Інститут трансформації суспільства”. Без жодних правових підстав Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м. Києва як фіскальний орган в руках політичної верхівки держави проводить безпідставну та абсурдну перевірку нашої громадської організації. Переконаний, що такі дії фіскальних органів викликані політичним замовленням та є свідченням того, що в Україні розпочався відкритий наступ на громадські організації з метою їх нищення. Реакція Н.Королевської на звернення О.Соскіна!!!
27 февраля
18:43

Народ чекає на відставку Януковича

Аналітичний коментар Голови УНКП Олега Соскіна до другої річниці перебування В.Януковича при владі Рейтинг підтримки Президента України Віктора Януковича населенням країни постійно падає. Сьогодні, за соціологічними вимірюваннями та експертними оцінками, Януковича підтримує близько 10-12% громадян. Такого стрімкого падіння рейтингу серед українських президентів не спостерігалося навіть у часи пізнього Ющенка та кампанії «Україна без Кучми». Характерним є те, що серед українців росте відкрита ненависть до чинного Президента.
27 февраля
11:01
22 февраля
14:36

Чорне око В.Януковича

22 лютого 2012 року сталася пожежа на Крюківському вагонобудівному заводі. А 16 лютого 2012 року завод відвідав Президент України Віктор Янукович. Чи не видається дивним, що вже через п’ять днів на заводі сталася пожежа? Виною всьому лихе, наврочливе око нинішнього Президента України. А що далі? Яке лихо спіткає інші підприємства, які захоче відвідати В.Янукович? Що ще чекає на Україну, яку затягує чорна діра зуроченого Президента?
20 февраля
11:32

Янукович йде шляхом Лукашенка?

Пропонуємо вашій увазі портрети вовчої зграї Президента Білорусі А.Лукашенка, що безпосередньо пов’язані із встановленням жорсткого владного режиму. Чи не здається, що Президент України В.Янукович йде шляхом свого білоруського колеги? Юрий Жадобин, министр обороны Республики Беларусь; Валентин Сукало, председатель Верховного суда Республики Беларусь; Вадим Зайцев, КГБ; Анатолий Кулешов, министр внутренних дел Республики Беларусь...
13 февраля
20:05
9 февраля
18:42

Влада готується до встановлення диктатури, хунти, – Олег Соскін

Президент України своїм указом призначив нового міністра оборони – Дмитра Саламатіна. Інтерв'ю щодо цієї події для порталу Воля народу дав голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін. "Цим призначенням влада готується до придушення ймовірного народного повстання. Сто відсотків! Вони хочуть сформувати в армії бойові загони, які будуть готові виступити проти власного народу під час національного народного повстання. Отже, ми можемо говорити, що вони готуються до встановлення диктатури, хунти..." [Воля народу, 9.02.2012 р.]
6 февраля
19:15

«Єнакіївська» сім’я зробила ще один крок до узурпації влади в Україні

Протягом 31 січня – 3 лютого 2012 року в Україні відбувалися т.зв. хакерські атаки на провладні Інтернет-ресурси офіційні веб-сайти (СБУ, Офіційного представництво Президентства України, Податкової служби України, Міністерства внутрішніх справ України та інші). Формальним приводом для таких надпотужних атак стало, начебто, закриття файлообмінника EX.UA. З’явилась, навіть, інформація, що Інтернет-спільнота почала боротьбу проти влади. Ці факти лежать на поверхні, але потрібно завжди аналізувати, хто за цим стоїть, і в чиїх це інтересах була подібна акція зроблена.
2 февраля
13:08
25 января
10:09

Азаров повторює долю Тимошенко

Проаналізувавши ситуацію, в яку нині потрапив М. Азаров, можна побачити, що вона майже один до одного повторює становище, у якому свого часу перебувала тодішня голова Уряду Ю.Тимошенко. Згадаймо, 2008 рік, коли почалася перша фаза світової фінансово-економічної кризи, яка охопила і Україну. Наприкінці 2008 року Міністр фінансів В.Пинзеник виступив із заявою, яка фактично означала, що він в умовах кризи відмовляється брати на себе відповідальність за виконання державного бюджету на 2009 рік, і в лютому 2009 року пішов у відставку. Сьогодні можна констатувати, що світ стикнувся з другою хвилею кризи, а Україна наближається до фінансово-економічного колапсу. Отже, можна говорити про абсолютну подібність відставок В. Пинзеника і Ф. Ярошенка – знаних фінансистів-професіоналів [Аналітичний коментар Олега Соскіна].
23 января
09:44
18 января
14:37

Попов розбазарює гроші киян

Київська міська державна адміністрація підписала меморандум з німецькою урядовою компанією GIZ, згідно з яким компанія надасть допомогу в розробці бренду Києва. Послуги можуть обійтися столиці в три мільйони євро, пише "Дело". Виникає питання, хто дозволив КМДА в особі Олександра Попова витрачати гроші киян. Інтернет-ресурс OSP-UA.INFO поцікавився думкою Олександра Сергієнка, директора Інституту міста, Івана Салія, колишнього голови Київської міської державної адміністрації, Мирослава Поповича, директора Інституту філософії НАН України, Олексія Коломійця, громадського експерта.
13 января
17:38

Заява з приводу Указу Президента України щодо об’єднання Дня Свободи з Днем Соборності

Президент Віктор Янукович Указом №1209/2011 скасував свято День Свободи, яке святкувалось 22 листопада в чергову річницю Помаранчевої революції. Цим указом Янукович об'єднав День Свободи з Днем Соборності, призначивши їх на 22 січня. Згаданий Указ Президента є безпідставним, непрофесійним і антиукраїнським. Не можна топтатися по народних святинях, не можна змінити історію, вирвавши з підручника неугодні сторінки! Президент України не може видавати такі ганебні укази, якщо він дійсно Президент і гарант Конституції.
12 января
10:34

Російська газотранспортна політика на межі краху

Інтернет-ресурс OSP-UA.INFO взяв ексклюзивне інтерв’ю у Володимира Пилипчука, народного депутата України 1-го та 2-го скликань щодо можливої приватизації української ГТС. А чи є радикальні кроки задля зняття з України російського газового ярма? Є. Для цього Україна як держава має функцію закупівель газу для промислового споживання перекинути на олігархів, підприємства які його споживають.
11 января
09:45

Обережно: двері зачиняються, або наступна станція «Народний гнів»

Які економічні підсумки року, що минає? Україна рухалася вперед, чи тупцювала на місці? Що на неї чекає в новому році? Перший варіант, український народ, остаточно зрозумівши, що немає різниці між олігархічними групами при владі, почне будувати свою економіку за принципом народного капіталізму, як це роблять інші європейські країни. За другим варіантом станеться остаточне утвердження існуючої кланово-олігархічної моделі, але не надовго. Україна вже проскочила станції «Еволюція» та «Трансформація». Сьогодні ми вже проїжджаємо станцію «Народна революція», і на всіх парах мчимо до зупинки під назвою «Народний бунт», який завжди є суворим, кривавим та нещадним [Олег Соскін для газети "Сільські вісті"].
« предидущая  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   следующая »
 

Беларус: У нас в государстве все против народа

«Правий сектор» пікетує Головне управління національної поліції в Чернігівській області

Депутати Чернівецької міськради вимагають звільнення Арсена Авакова

«Самопоміч» вимагає скликати позачергову сесію Львівської облради

Ввечері у Дніпрі відбудеться мітинг на підтримку блокади на Донбасі

Вінницькі активісти продовжать акцію протесту під будівлею ОДА

Обвал на шахте в Торецке: один шахтер погиб

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика