Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)


Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
29 августа
19:09
28 августа
19:59
27 августа
11:38

Олег Соскін: Настав час побудувати українську Україну

В ході участі у передачі «Вибори: 3D формат» на телеканалі «ZIK» Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, кандидат у народні депутати у 117 виборчому окрузі міста Львова поділився своїми думками стосовно нинішнього становища української держави, перспектив її розвитку у майбутньому та надав свій прогноз відносно того, наскільки чесними будуть вибори 28 жовтня.
25 августа
14:39
24 августа
15:21
23 августа
11:20
22 августа
15:32

УНКП запрошує львів’ян відсвяткувати День Незалежності разом!

24 серпня 2012 року о 14.00 у Львові (біля пам’ятника Івану Франку) Українська Національна Консервативна партія спільно з представниками інших політичних та громадських організацій з нагоди Дня Незалежності України проводитиме святкові заходи:cпілкування з відомими політиками та громадськими діячами; українські пісні; національне караоке. Запрошуємо львів’ян відсвяткувати День Незалежності разом із Українською Національною Консервативною партією.
22 августа
11:42

Західні області мають припинити фінансувати регіони, які визнали над собою владу Кремля, - Олег Соскін

Російська мова вже набула статусу регіональної в Одеській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській областях, а також в ряді окремих міст. Яким чином далі розгортатимуться події, як національно свідомим українцям реагувати на ці дії розповідає Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, директор Інститут трансформації суспільства.
21 августа
20:18

Кандидати у депутати від УНКП успішно пройшли перевірку КОДу

21 серпня 2012 року у Львові відбулося чергове засідання Комітету опору диктатурі Львівської області, на якому головував Олег Соскін, Голова Української Національної Консервативної партії. Під час засідання відбулося попереднє обговорення та погодження наявних кандидатів у народні депутати України на предмет їх відповідності критеріям, затвердженим КОДом. Висунуті УНКП кандидати у народні депутати Василь Абаімов, Святослав Грабовський та Світлана Книшик успішно пройшли перевірку КОДу.
20 августа
11:58

Олег Соскін: Ті, хто голосують за Партію Регіонів, стають на шлях колабораціонізму з ворогом

Українська Національна Консервативна партія звертається до всіх, хто проживає на теренах Львівської області, до всіх, хто вважає себе українцями: настав час схаменутися, треба зрозуміти, що ті, хто стає членами Партії регіонів, хто за них голосує, обирають їх депутатами, по суті, стають на шлях колабораціонізму, зради українських національних інтересів, інтересів української нації.
13 августа
17:06
10 августа
12:14
9 августа
18:06
7 августа
16:08

Кандидатам у депутати від УНКП вручено посвідчення

7 серпня 2012 року, в офісі Української Національної Консервативної партії у Львові Голова УНКП Олег Соскін вручив посвідчення кандидатам у народні депутати України, висунутим УНКП, Роману Величку, Святославу Грабовському, Світлані Книшик, Світлані Козинець, Василю Абоімову. Після вручення посвідчень Голова УНКП Олег Соскін (ВО №117) провів робочу нараду з кандидатами для вироблення подальшого плану дій команди УНКП.
7 августа
10:35

Комітет опору диктатурі має великий потенціал

Про можливі перспективи та перемоги Львівського КОДу розмірковує Володимир Подгорнов, соціолог, президент Українського фонду «Громадська думка». я вважаю, що в КОДі закладено великий потенціал, адже всі процеси, які відбуваються в його рамках, є демонстрацією наявності громадянського суспільства. Наприклад, уперше в житті я побачив ініційовані КОДом громадські обговорення так, як вони повинні виглядати. Утім, навіть досвідчені політики не знають, що з цим великим соціальним капіталом робити...
6 августа
18:37

УНКП: Посвідчення кандидатів в народні депутати України – отримано!

Сьогодні, 6 серпня 2012 року, Голова Української Національної Консервативної партії (УНКП) Олег Соскін отримав постанову Центральної виборчої комісії №146 від 3.08.12 „Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих Українською Національною Консервативною партією, в одномандатних виборчих округах”, а також посвідчення шести кандидатів в народні депутати, висунутих УНКП.
2 августа
11:01

Українцям – гідне життя, бандократію – в небуття! – Резолюція IV З’їзду УНКП

Делегати IV З’їзду Української Національної Консервативної партії, що відбувся 30 липня 2012 року у Львові, ухвалили Резолюцію. "...Пануюча в Україні кланово-олігархічна модель довела Українську державу до краху і підлягає негайному усуненню. Українська Національна Консервативна партія ставить за мету змінити соціально-економічну модель в Україні з кланово-олігархічної на модель народного капіталізму та перейти до реального наповнення і практичної реалізації ст. 5 Конституції України. Настав час національно-консервативної доби в Україні..."
30 июля
19:56
25 июля
18:05

Влада у Львові перейшла у наступ на національну опозицію, - Олег Соскін

«Медіастар» вже писав про те, що опозиційні політичні сили у Львові скаржаться на те, що проти них відбувається кампанія переслідувань, відкриття кримінальних справ, викликів на допити. Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, в коментарі кореспонденту «Медіастар» детальніше розповів про те, яким чином, на його думку, відбуваються утиски з боку влади відносно політичної сили, яку він очолює.
23 июля
19:59
« предидущая  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   следующая »
 

"Затопленные улицы и деревья на авто". По Херсону пронесся мощный шторм

В Ізмаїлі вибухнуло авто поліцейського, є постраждалі

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

Анонс. Олег Соскін в гостях у Геннадія Балашова

Ночью в Киевской области тайно выгрузили 40 тонн львовского мусора

У центрі Вінниці пограбували ювелірний магазин. Нападники підстрелили охоронця

Под Житомиром расстреляли бизнесмена

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика