ВЕБ студия web-site.help
   


Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
23 апреля
15:20

Королевская – новые песни сирены о старом

В греческой мифологии сирены – демонические существа. Они обитали на скалах острова, усеянных костями и высохшей кожей их жертв, которых сирены заманивали своим пением, сводящим все живые существа с ума, а затем убивали. Мимо острова сирен удалось благополучно проплыть, услышав их прекрасное и манящее пение, лишь Одиссею, который привязал себя к мачте корабля и залил воском уши своих товарищей. Именно с такой мифологической сиреной сегодня ассоциируется Наталия Королевская, которая сладким голосом «поет» о новой экономике, новой стране, новых молодых лидерах и много чего обещает.
20 апреля
10:25

«Хто за Попова, той проти Києва»

Той, хто створений цією системою влади, не здатен служити людям. Тріщать стіни, ламаються перегородки, в’ються в небо чорні клубки гіркої куряви… І ось уже сповзає – їде, їде ! – дах. Один, другий, третій… Найвищий, найбільший, найпримітніший, най… най… Їде, таки ж їде й цей дах! Ось так падали беззахисні будинки на Андріївському узвозі, а з ними – авторитет столичної влади. У прірву, насамперед, летіли останні сухі крихти давно підмоченої репутації Олександра Попова. Того, в Києві найвищого, найрегіональнішого, най…най… [Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу]
19 апреля
17:00

Біометричні паспорти – знищення української нації!

У березні 2012 року УНКП прийняла Звернення до ієрархів православних християнських церков в Україні, всіх православних віруючих, щодо необхідності протидії введенню в Україні біометричних паспортів, яке було розіслано ієрархам УПЦ КП, УПЦ МП, Української Греко-Католицької Церкви та Української Автокефальної Православної Церкви. Поки що відповідь отримана від Митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела, який підтримав Українську Національну Консервативну партію у протидії введенню в Україні біометричних паспортів.
17 апреля
18:43
11 апреля
10:01
7 апреля
09:30

Заява УНКП щодо необхідності негайної відставки керівництва Національного банку України

Українська Національна Консервативна партія підтримує звернення президента Асоціації українських банків Олександра Сугоняки до Президента України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України та членів Спостережної Ради Національного банку України у зв’язку із загрозами стабільності та негативними тенденціями у фінансово-економічній, грошово-кредитній і банківській сферах. Вважаємо це звернення своєчасним та вкрай необхідним. Вище керівництво Нацбанку України потрібно негайно усувати з посад через непрофесіоналізм і нехтування національними інтересами нашої держави.
4 апреля
18:24

Відкрите звернення директора ІТС Олега Соскіна до народного депутата України Н.Королевської щодо об’єднання зусиль щодо захисту підприємницьких та громадських організацій в Україні

Шановна пані Королевська, як ми вже писали Вам, на Інститут трансформації суспільства – провідний недержавний науковий центр України, здійснюється неправомірний тиск з боку податкової адміністрації. Після чергової серії позапланових податкових перевірок ми отримали Акт про результати позапланової виїзної перевірки, яким Інституту трансформації суспільства виставлено штраф. Оскільки Ви неодноразово стверджували, що обстоюватиме права та захищатиме представників третього сектору і підприємців („Захистити кожного!”), ми пропонуємо Вам, як і домовлялися попередньо, спільно реалізувати новий для української спільноти стратегічний проект щодо захисту підприємницьких та громадських організацій в Україні. Читати текст звернення!!!
2 апреля
18:16

Заява щодо Саміту Організації Північно-Атлантичного Договору в Чикаго та стратегічного розвитку відносин України з НАТО

Для глобальної та європейської системи безпеки велике значення матиме саміт Організації Північно-Атлантичного Договору, який відбудеться 20-21 травня ц. р. в Чикаго, США. В умовах, що склалися, Чиказький саміт, можливо, останній шанс повернути Україну на єдино вірний євроатлантичний шлях розвитку. Вимагаємо від Віктора Януковича офіційно оголосити на саміті, що стратегічною зовнішньополітичною метою нашої держави є набуття Україною повного членства в Організації Північно-Атлантичного Договору...Заява відкрита до підписання громадськими організаціями України!!! Не стійте осторонь, долучайтесь!!!
29 марта
13:56

Янукович повинен відправити Захарченка у відставку

В останній час в Україні посилилася напруга, внаслідок злочинних дії правлячої «бандократії» на чолі з Януковичем, яка має на меті досягти повної узурпації державної влади. Ми маємо підстави розглядати це, як спробу повзучого державного заколоту з боку Януковича та його «сім’ї». У нахабно зухвалий, відкритий наступ перейшли керівники державних силових структур: Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної податкової адміністрації України та Генеральної прокуратури України. Як ми і попереджали, в Україні все зараз відбувається за білорусько-російським сценарієм. [Заява Української Національної Консервативної партії]
28 марта
17:46
24 марта
08:47

Відкрите звернення О.Соскіна до народного депутата України Н.Королевської щодо негайного вироблення плану дій проти свавілля правлячого бандитського узурпаторського режиму В.Януковича та його сім’ї

Шановна пані Королевська, оскільки Ви неодноразово декларували, що обстоюватиме права та захищатиме представників третього сектору і підприємців („Захистити кожного!”), вкотре звертаємося до Вас з пропозицією перейти від слів до реальних справ, і почати це робити відкрито і системно. Чекати більше не можна, зволікання подібне до смерті.
23 марта
14:48
19 марта
11:52

Терор податкової проти Інституту трансформації суспільства триває

12 березня 2012 року до Інститут трансформації суспільства (ІТС) надійшов черговий лист з податкової за підписом заступника голови Комісії з проведення реорганізації ДПІ у Шевченківському районі м. Києва, заступника начальника ДПІ у Святошинському районі м. Києва Дзюбенко Лариси. Це ще один незаконний лист про те, що прикриваючись хворобою податкового ревізора-інспектора, податкова вирішила продовжити терміни незаконних дій проти Інститут трансформації суспільства (ІТС). Минули передбачені законом 10 робочих днів для проведення податкової перевірки, і навіть додаткові 5 робочих днів закінчилися. Таким чином переслідування ІТС триває.
17 марта
09:17

Відкрите звернення до Віце-президента Асоціації міст України з виконавчої роботи Мирослава Пітцика з приводу терору влади В.Януковича проти міських голів України

Під час нашого спілкування Ви повідомили, що на офіційному веб-сайті Асоціації міст України оприлюднена інформація стосовно фактів переслідування законно обраних міських голів з боку правлячої партії влади та приведено перелік міст (близько 60), де відбувалися такі події. На жаль, ми не знайшли такої інформації на сайті АМУ. Іншими словами, те, про що Ви нам повідомили, на жаль, не відповідає дійсності.
16 марта
15:13

Звернення Громадської ліги Україна-НАТО щодо необхідності захисту третього сектору й громадських організацій в Україні

Громадська ліга Україна-НАТО занепокоєна тим, що проти провідного, потужного, впливового українського інтелектуального центру – МБФ „Інститут трансформації суспільства” (директор – Олег Соскін), який є співзасновником Ліги, здійснюється політично вмотивований терор Державної податкової адміністрації України. Інститут трансформації суспільства здійснює багаторічну працю по формуванню інтелектуального середовища в Україні, публікує журнали, видає книги та посібники, які є важливою складовою навчального процесу для студентів, викладачів, науковців, експертів та державних службовців.
13 марта
18:46

Янукович! Потрібно захищати український народ та державу від московської окупації, а не робити з України політичний концтабір!!!

Пане Президенте! Відповідно до Конституції України, Ви є її гарантом і повинні всіляко захищати інтереси України. Повсякденна реальність сьогодні є, на жаль, іншою. Вже неозброєним оком видно, що Ви не захищаєте інтереси України, а навпаки: Ваші дії направлені на те, щоб завдавати шкоди українській державі та українській нації. Схаменіться, припиніть цю безвідповідальну політику; не поводьте себе як узурпатор, порушуючи ст. 5 Конституції України. Припиніть війну проти українського народу та української держави! Почніть захищати Україну!
12 марта
16:36

Порошенко: Чи продасться режиму бандократії?

Перебуваючи 9 березня 2012 року у Каневі (Черкаська обл.), Президент України В. Янукович під час спілкування з журналістами відзначив, що хоче, аби посаду міністра економічного розвитку і торгівлі зайняв нинішній голова ради Нацбанку Петро Порошенко. Українська Національна Консервативна партія позитивно сприймає небажання П.Порошенка йти до Уряду національної зради, який очолює представник п’ятої колони М.Азаров. Порошенко як досвідчений політик та підприємець розуміє, що Кабмін Азарова сьогодні – це мрець в труні, для якого вже викопана яма на цвинтарі. А тому йти і працювати в нинішньому Уряді мерців абсолютно безглуздо.
8 марта
09:00

Янукович – затягує нові жертви до чорної діри. Заява Української Національної Консервативної партії

Є таке спостереження (яке стає всі більш усталеним), що В.Янукович притягує до себе різні трагедії та негаразди як «чорна діра». Чергова трагічна подія такого ряду трапилася 29 лютого 2012 року в місті Єнакієво, на батьківщині Януковича, там де пройшла його кримінальна юність. На прикладі Єнакієво ми бачимо до якого жалюгідного стану доведено це місто, і які страшні умови життя його мешканців. Це яскравий доказ того, що чекає на Україну, якщо Янукович залишиться при владі ще місяць, два три, рік, – чи як він каже – піде на другий термін. У цьому випадку, вся Україна буде перетворена на «Єнакіївські копанки», в таку собі жахливу резервацію, і ми всі станемо бранцями цього концтабору імені Януковича.
7 марта
10:46

Кадри Януковича: професор Ламброзо – відпочиває, – О. Соскін

В Україні йде формування диктаторсько-кримінального режиму. На щаблі владної піраміди підбираються особи, які ні фахово, ні морально, ні духовно, ні психологічно не відповідають займаним посадам. Таку думку висловив визнаний впливовий громадський та політичний діяч Олег Соскін. В Україні зруйновано модель підготовки і підбору кадрів. Цілком знищено Головне управління державної служби України, яке було створене Т.Мотренком. Тобто Янукович, його група і його сім’я здійснюють українській державі лоботомію*.
4 марта
09:04

Терор податкової проти Інституту трансформації суспільства набирає обертів

Терор податкової проти Інституту трансформації суспільства набирає обертів. Масштаб та несамовитість переслідування свідчать, що до терору проти Інституту трансформації суспільства причетний особисто В.Янукович та його оточення. Замість того, аби виконувати свою передвиборчу програму нинішній Президент України розгорнув перманентний терор проти громадських та політичних діячів, що знаходяться в опозиції до нього та його режиму. Фактично, відбувається „лукашенкізація” режиму Януковича.
« предидущая  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   следующая »
 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика