Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
3 марта
09:51

Відкритий лист О.Соскіна до народного депутата України Н.Королевської щодо продовження податкового терору проти Інституту трансформації суспільства та його партнерів

Дозвольте висловити Вам повагу та подякувати за Ваші заяви щодо неправомірності податкової перевірки діяльності очолюваного мною МБФ „Інститут трансформації суспільства” та дії спрямовані на захист нашої організації. Вкотре переконуємося, що Ви реальними справами обстоюєте демократичні цінності, вільний розвиток громадянського суспільства, права та свободи людини й громадянина. Принагідно хочемо поінформувати, що податкова продовжує наступ не лише на Інститут трансформації суспільства, а й почала перевірку наших партнерів, що свідчить про ще більше масове переслідування громадських організацій та підприємницьких структур в Україні.
1 марта
10:21

Відкрите звернення Олега Соскіна до народного депутата України Н.Королевської щодо нападу ДПА України на Інститут трансформації суспільства

Звернутися до Вас мене змусили надзвичайні обставини, пов’язані із брутальним та політично вмотивованим нападом Державної податкової адміністрації України на очолюваний мною Місцевий благодійний фонд „Інститут трансформації суспільства”. Без жодних правових підстав Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м. Києва як фіскальний орган в руках політичної верхівки держави проводить безпідставну та абсурдну перевірку нашої громадської організації. Переконаний, що такі дії фіскальних органів викликані політичним замовленням та є свідченням того, що в Україні розпочався відкритий наступ на громадські організації з метою їх нищення. Реакція Н.Королевської на звернення О.Соскіна!!!
27 февраля
18:43

Народ чекає на відставку Януковича

Аналітичний коментар Голови УНКП Олега Соскіна до другої річниці перебування В.Януковича при владі Рейтинг підтримки Президента України Віктора Януковича населенням країни постійно падає. Сьогодні, за соціологічними вимірюваннями та експертними оцінками, Януковича підтримує близько 10-12% громадян. Такого стрімкого падіння рейтингу серед українських президентів не спостерігалося навіть у часи пізнього Ющенка та кампанії «Україна без Кучми». Характерним є те, що серед українців росте відкрита ненависть до чинного Президента.
27 февраля
11:01
22 февраля
14:36

Чорне око В.Януковича

22 лютого 2012 року сталася пожежа на Крюківському вагонобудівному заводі. А 16 лютого 2012 року завод відвідав Президент України Віктор Янукович. Чи не видається дивним, що вже через п’ять днів на заводі сталася пожежа? Виною всьому лихе, наврочливе око нинішнього Президента України. А що далі? Яке лихо спіткає інші підприємства, які захоче відвідати В.Янукович? Що ще чекає на Україну, яку затягує чорна діра зуроченого Президента?
20 февраля
11:32

Янукович йде шляхом Лукашенка?

Пропонуємо вашій увазі портрети вовчої зграї Президента Білорусі А.Лукашенка, що безпосередньо пов’язані із встановленням жорсткого владного режиму. Чи не здається, що Президент України В.Янукович йде шляхом свого білоруського колеги? Юрий Жадобин, министр обороны Республики Беларусь; Валентин Сукало, председатель Верховного суда Республики Беларусь; Вадим Зайцев, КГБ; Анатолий Кулешов, министр внутренних дел Республики Беларусь...
13 февраля
20:05
9 февраля
18:42

Влада готується до встановлення диктатури, хунти, – Олег Соскін

Президент України своїм указом призначив нового міністра оборони – Дмитра Саламатіна. Інтерв'ю щодо цієї події для порталу Воля народу дав голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін. "Цим призначенням влада готується до придушення ймовірного народного повстання. Сто відсотків! Вони хочуть сформувати в армії бойові загони, які будуть готові виступити проти власного народу під час національного народного повстання. Отже, ми можемо говорити, що вони готуються до встановлення диктатури, хунти..." [Воля народу, 9.02.2012 р.]
6 февраля
19:15

«Єнакіївська» сім’я зробила ще один крок до узурпації влади в Україні

Протягом 31 січня – 3 лютого 2012 року в Україні відбувалися т.зв. хакерські атаки на провладні Інтернет-ресурси офіційні веб-сайти (СБУ, Офіційного представництво Президентства України, Податкової служби України, Міністерства внутрішніх справ України та інші). Формальним приводом для таких надпотужних атак стало, начебто, закриття файлообмінника EX.UA. З’явилась, навіть, інформація, що Інтернет-спільнота почала боротьбу проти влади. Ці факти лежать на поверхні, але потрібно завжди аналізувати, хто за цим стоїть, і в чиїх це інтересах була подібна акція зроблена.
2 февраля
13:08
25 января
10:09

Азаров повторює долю Тимошенко

Проаналізувавши ситуацію, в яку нині потрапив М. Азаров, можна побачити, що вона майже один до одного повторює становище, у якому свого часу перебувала тодішня голова Уряду Ю.Тимошенко. Згадаймо, 2008 рік, коли почалася перша фаза світової фінансово-економічної кризи, яка охопила і Україну. Наприкінці 2008 року Міністр фінансів В.Пинзеник виступив із заявою, яка фактично означала, що він в умовах кризи відмовляється брати на себе відповідальність за виконання державного бюджету на 2009 рік, і в лютому 2009 року пішов у відставку. Сьогодні можна констатувати, що світ стикнувся з другою хвилею кризи, а Україна наближається до фінансово-економічного колапсу. Отже, можна говорити про абсолютну подібність відставок В. Пинзеника і Ф. Ярошенка – знаних фінансистів-професіоналів [Аналітичний коментар Олега Соскіна].
23 января
09:44
18 января
14:37

Попов розбазарює гроші киян

Київська міська державна адміністрація підписала меморандум з німецькою урядовою компанією GIZ, згідно з яким компанія надасть допомогу в розробці бренду Києва. Послуги можуть обійтися столиці в три мільйони євро, пише "Дело". Виникає питання, хто дозволив КМДА в особі Олександра Попова витрачати гроші киян. Інтернет-ресурс OSP-UA.INFO поцікавився думкою Олександра Сергієнка, директора Інституту міста, Івана Салія, колишнього голови Київської міської державної адміністрації, Мирослава Поповича, директора Інституту філософії НАН України, Олексія Коломійця, громадського експерта.
13 января
17:38

Заява з приводу Указу Президента України щодо об’єднання Дня Свободи з Днем Соборності

Президент Віктор Янукович Указом №1209/2011 скасував свято День Свободи, яке святкувалось 22 листопада в чергову річницю Помаранчевої революції. Цим указом Янукович об'єднав День Свободи з Днем Соборності, призначивши їх на 22 січня. Згаданий Указ Президента є безпідставним, непрофесійним і антиукраїнським. Не можна топтатися по народних святинях, не можна змінити історію, вирвавши з підручника неугодні сторінки! Президент України не може видавати такі ганебні укази, якщо він дійсно Президент і гарант Конституції.
12 января
10:34

Російська газотранспортна політика на межі краху

Інтернет-ресурс OSP-UA.INFO взяв ексклюзивне інтерв’ю у Володимира Пилипчука, народного депутата України 1-го та 2-го скликань щодо можливої приватизації української ГТС. А чи є радикальні кроки задля зняття з України російського газового ярма? Є. Для цього Україна як держава має функцію закупівель газу для промислового споживання перекинути на олігархів, підприємства які його споживають.
11 января
09:45

Обережно: двері зачиняються, або наступна станція «Народний гнів»

Які економічні підсумки року, що минає? Україна рухалася вперед, чи тупцювала на місці? Що на неї чекає в новому році? Перший варіант, український народ, остаточно зрозумівши, що немає різниці між олігархічними групами при владі, почне будувати свою економіку за принципом народного капіталізму, як це роблять інші європейські країни. За другим варіантом станеться остаточне утвердження існуючої кланово-олігархічної моделі, але не надовго. Україна вже проскочила станції «Еволюція» та «Трансформація». Сьогодні ми вже проїжджаємо станцію «Народна революція», і на всіх парах мчимо до зупинки під назвою «Народний бунт», який завжди є суворим, кривавим та нещадним [Олег Соскін для газети "Сільські вісті"].
5 января
17:39

Олігархат в Україні повинен пам’ятати: передача газової системи Москві призведе до народного повстання

У першій половині січня 2012 року пануюча в Україні кланово-олігархічна, залежна від Кремля влада готується остаточно здати суверенітет України. Передачу газової системи України планується здійснити через незаконні зміни в українському законодавстві. Якщо український народ готовий віддати свою землю, свою територію і свою стратегічну народну власність російським окупантам, тоді цей народ не гідний мати власну Соборну Суверенну Самостійну Державу, і він знову залишиться голотою під окупацією Російської КДБістської імперії, як це вже сталося з білорусами та казахами [Олег Соскін для OSP-UA.INFO]. +Версия на русском!
28 декабря
13:02
26 декабря
16:15

Київ: «Поповщина» знищує підприємців

26 грудня 2011 року ситуація з роботою Відділу з питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців по обслуговуванню суб’єктів підприємницької діяльності, не покращилася. Виконавча влада, в особі представника Президента України в Києві Олександра Попова, не спроможна створити умови для ефективної діяльності суб’єктів підприємництва будь-яких форм. Надзвичайно проста процедура підтвердження реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців перетворюється в перманентні тортури і знущання над приватними підприємцями.
22 декабря
13:03

Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців: коли почнете працювати для людей?

До Інтернет-ресурсу OSP-UA-INFO почали звертатися громадяни зі скаргами на незадовільне обслуговування у Відділі з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації. OSP-UA-INFO поцікавився думкою підприємців, які щорічно приходять до цього відділу.
« предидущая  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   следующая »
 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика