Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


УНКП вимагає негайної відставки Наталії Яресько з посади міністра фінансів!

 

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

EU will collapse soon. It is time for a chaos.

Християнська сім’я серед викликів сучасності

 
7 августа
16:08

Кандидатам у депутати від УНКП вручено посвідчення

7 серпня 2012 року, в офісі Української Національної Консервативної партії у Львові Голова УНКП Олег Соскін вручив посвідчення кандидатам у народні депутати України, висунутим УНКП, Роману Величку, Святославу Грабовському, Світлані Книшик, Світлані Козинець, Василю Абоімову. Після вручення посвідчень Голова УНКП Олег Соскін (ВО №117) провів робочу нараду з кандидатами для вироблення подальшого плану дій команди УНКП.
7 августа
10:35

Комітет опору диктатурі має великий потенціал

Про можливі перспективи та перемоги Львівського КОДу розмірковує Володимир Подгорнов, соціолог, президент Українського фонду «Громадська думка». я вважаю, що в КОДі закладено великий потенціал, адже всі процеси, які відбуваються в його рамках, є демонстрацією наявності громадянського суспільства. Наприклад, уперше в житті я побачив ініційовані КОДом громадські обговорення так, як вони повинні виглядати. Утім, навіть досвідчені політики не знають, що з цим великим соціальним капіталом робити...
6 августа
18:37

УНКП: Посвідчення кандидатів в народні депутати України – отримано!

Сьогодні, 6 серпня 2012 року, Голова Української Національної Консервативної партії (УНКП) Олег Соскін отримав постанову Центральної виборчої комісії №146 від 3.08.12 „Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, висунутих Українською Національною Консервативною партією, в одномандатних виборчих округах”, а також посвідчення шести кандидатів в народні депутати, висунутих УНКП.
2 августа
11:01

Українцям – гідне життя, бандократію – в небуття! – Резолюція IV З’їзду УНКП

Делегати IV З’їзду Української Національної Консервативної партії, що відбувся 30 липня 2012 року у Львові, ухвалили Резолюцію. "...Пануюча в Україні кланово-олігархічна модель довела Українську державу до краху і підлягає негайному усуненню. Українська Національна Консервативна партія ставить за мету змінити соціально-економічну модель в Україні з кланово-олігархічної на модель народного капіталізму та перейти до реального наповнення і практичної реалізації ст. 5 Конституції України. Настав час національно-консервативної доби в Україні..."
30 июля
19:56
25 июля
18:05

Влада у Львові перейшла у наступ на національну опозицію, - Олег Соскін

«Медіастар» вже писав про те, що опозиційні політичні сили у Львові скаржаться на те, що проти них відбувається кампанія переслідувань, відкриття кримінальних справ, викликів на допити. Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, в коментарі кореспонденту «Медіастар» детальніше розповів про те, яким чином, на його думку, відбуваються утиски з боку влади відносно політичної сили, яку він очолює.
23 июля
19:59
11 июля
11:34

«Історія, політика і культура у Східній Європі» – конференція у місті Перемишлі

9-10 липня 2012 року у місті Перемишлі (Польща) в Державній Східно-Європейській школі відбулася конференція на тему: «Історія, політика і культура у Східній Європі». У роботі конференції взяв участь директор Інституту трансформації суспільства (Київ), професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін, який виступив із доповіддю на тем: «Україна на шляху вибору політично – економічної моделі розвитку: досвід країн Вишеградської групи».
22 июня
09:41

Австрійський досвід муніципального управління та альтернативного енергопостачання для України – навчальний візит

З 17 по 23 червня 2012 року тривав навчальний візит керівників органів місцевого самоврядування України до Австрії. Візит організовано Інститутом трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) у співпраці з колишнім мером міста Ранквайль (Австрія) Гансом Колером, Політичною академією (Відень) та Австрійським енергетичним агентством. Огляд візиту, фото!!!
13 июня
18:48

О.Соскін: усі, хто беруть гроші у МВФ, рано чи пізно дуже погано закінчують

Економічний експерт Олег Соскін вважає, що програма stand by провалена і її продовження неможливе. Тому потрібно писати іншу програму, проте перед цим треба вирішити всі питання з виплатою боргу МВФ. Тож, за його словами, заяви першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського щодо продовження програми stand by – брехня, а висловлювання Президента України Віктора Януковича з того ж приводу – просто некомпетентні.
11 июня
10:12
5 июня
16:50

Відкритий запит Української Національної Консервативної партії до представника Міжнародного валютного фонду в Україні пана Макса Альєра (вдруге)

Шановний Макс Альєр. 18 травня 2012 року на Вашу адресу було відправлено запит від Української Національної Консервативної партії (УНКП). На жаль, відповіді ми не отримали, телефоні дзвінки до Представництва МФВ в Україні були також безрезультатними. Нас дуже здивували Ваша позиція, тому що своїми діями Ви ображаєте не тільки Українську Національну Консервативну партію, а й всю Українську націю.
4 июня
15:11

Ющенко в черговий раз домовився з Януковичем знищити Україну?!

«З’явилася інформація про те , що політтехнологи Януковича, з його «благословення» розробили спільний з групою В.Ющенка план, за яким В. Ющенко повинен утворити разом з збанкрутілою «Нашою Україною», Українською республіканська партією «Собор» (Анатолій Матвієнко), «Українською платформою» (Павло Жебрівський), Конгресом українських націоналістів (Олексій Івченко), національним зрадником Юрієм Костенко (Українська народна партія) та іншими «тушками» політичний проект, який на майбутній виборах буде відтягувати голоси виборців для подальшого перебування Партії регіонів при владі», – зазначив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, коментуючи Інтернет-порталу OSP-UA.INFO можливе фінансування В. Януковичем політичного проекту В. Ющенка.
30 мая
12:43

Нам потрібно вибудувати мур, щоб до парламенту не прорвалися «тушки», які нав’язані згори, - Олег Соскін

"Сьогодні в українському суспільстві є так звані 3 % мільярдерів, яким належить 80 % багатства країни, і є, за статистикою ООН, 80 % – бідне населення, яке живе на межі бідності, а 20 % - 25 %, за різними оцінками, – це вже люди, які належать до так званого соціального маргінесу. Це люди, які вже втратили соціальний статус, фактично функціонують, як біоістоти. Це результат 20-річного існування і діяльності кланово-олігархічних фінансових груп", - заявив Олег Соскін, голова Української національної консервативної партії, директор Інституту трансформації суспільства в ході круглого столу, присвяченого темі механізмів народного висування до Верховної Ради [Mediastar, 30 травня 2012 р.].
28 мая
18:47
23 мая
18:21

Росія готує нам «троянського коня» у вигляді Медведчука, - Олег Соскін

Таку думку висловив голова Української національної консервативної партії, директор Інститут трансформації суспільства, Олег Соскін в коментарі кореспонденту «Медіастару». Зокрема, Олег Соскін зазначив: «Зараз є величезна небезпека, оскільки у нас запускають дуже поганий процес. З одного боку, ми всі розуміємо, що жити з існуючою владою українцям вже просто неможливо, оскільки єнакіївська сім’я і фінансово-корпоративна донбаська група діють, як окупанти, захоплюють цю країну і нищать всіх, хто з ними не згоден, використовуючи всю міць державної машини і її силової складової.
17 мая
09:07
14 мая
20:43
14 мая
15:35
14 мая
10:36

Украина заявляет о паузе в отношениях с Евросоюзом

Европейское будущее Украины становится все более туманной перспективой. После серии негативных оценок, связанных с судьбой Юлии Тимошенко, президент Украины Виктор Янукович сказал, что «пауза в процессе подготовки к подписанию Соглашения об ассоциации между Украиной и ЕС пойдет нам на пользу». Директор Института трансформации общества Олег Соскин более категоричен в оценке заявления лидера Украины. «Мы услышали чрезвычайно безответственное и антигосударственное заявление из уст президента Украины, который своими действиями уже сорвал проведение 18-го саммита Центрально-европейских стран. Европейский Союз ни о какой паузе до сих пор не заявлял», – говорит Олег Соскин Русской службе «Голоса Америки» [12 мая 2012 г.].
« предидущая  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   следующая »
 

Беларус: У нас в государстве все против народа

«Правий сектор» пікетує Головне управління національної поліції в Чернігівській області

Депутати Чернівецької міськради вимагають звільнення Арсена Авакова

«Самопоміч» вимагає скликати позачергову сесію Львівської облради

Ввечері у Дніпрі відбудеться мітинг на підтримку блокади на Донбасі

Вінницькі активісти продовжать акцію протесту під будівлею ОДА

Обвал на шахте в Торецке: один шахтер погиб

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика