Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
19 декабря
17:59

Російська Федерація: розпад неминучий

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспілсьтва: Настав час, коли може статися природний розпад Російської Федерації. Сьогодні склалися всі умови для розпаду геному Росії, а саме її внутрішнього колоніального поясу. Зрозуміло, що правляча фінансово-корпоративна група в Росії, яка є породженням радянського КДБ та його стратегічним проектом, не спроможна утримувати цілісність внутрішнього колоніального поясу. Геополітичний та історичний час Російської Федерації вже вичерпався. Проаналізуємо, якими об’єктивними чинниками зумовлено розпад РФ...
15 декабря
18:10

Кличко – європейський політик чи яничар*?

Лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко прокоментував своє ставлення до ветеранів УПА в програмі Володимира Познера на 1 російському телеканалі. На думку Віталія Кличка, сьогодні нерозумно піднімати ці питання (про УПА – ред.), які ведуть до напруги в українському суспільстві. OSP-UA.INFO з цього приводу взяв коментарі у політичного журналіста Остапа Дроздова та Юрій Криворучка, голови Західно-Українського молодіжного конгресу, члена НРУ
13 декабря
11:45
9 декабря
19:06

Опричники йдуть до влади

В експертному середовищі все частіше обговорюється сценарій реалізації моделі влади, яка отримала назву «Опричники». Вона дає змогу монополізувати в руках правлячої олігархічної сім’ї всі доходи та владу. Якщо цей сценарій (встановлення опричнини) стане реальністю, то в країні розгорнеться кровавий терор. Україна буде відкинута у криваву дикунську темряву Середньовіччя і опиниться у цілковитій міжнародній ізоляції.
8 декабря
14:54

Заява про реєстрацію бази персональних даних - хіт новорічного сезону від влади для всіх хто ще працює в Україні

Влада не може залишити у спокої підприємців, котрі є незалежним прошарком суспільства, здатним заявити про себе вголос. Ось і цього року влада спираючись на Закон України «Про захист персональних даних» вигадала чергову структуру, враховуючи, що коштів у державному бюджеті "досить", напевне, щоб працюючим юридичним та ФОП життя «медом не здавалось», Державну службу України з питань захисту персональних даних. Для більшості суб’єктів підприємницької діяльності зрозуміло, навіщо вкотре надавати дані про Бази персональних даних, якщо вся інформація вже є у Податковій службі, Пенсійному та інших фондах і Адміністраціях. Інтернет-ресурс OSP-UA.INFO після багатьох звернень читачів вирішив дізнатися про діяльність цієї служби.
7 декабря
19:42
6 декабря
12:21

Вибори в Росії: крах КДБ-істсько-імперського проекту

Вибори до Державної Думи Росії ще раз підтвердили – антидемократична політика, розправи з політичними опонентами, залякування та репресії, штучне збільшення виборчого бар’єру не призводять до успіху. Сучасний стан розвитку суспільства вимагає переходу до прямої влади народу. Громадяни Російської Федерації, так само як і громадяни інших країн, намагаються відкинути від влади ті політичні структури та лідерів корпоративних груп, які нехтують інтересами широких верств населення [Олег Соскін для OSP-UA.INFO].
1 декабря
11:30

Правлячий олігархат продовжує справу Сталіна – чинить геноцид проти українського народу

Українці, як довго терпітимемо політику геноциду правлячого олігархату. Адже саме нашим дітям та онукам доведеться віддавати десятки мільярдів доларів, які правлячі олігархічні сім’ї (зокрема „єнакіївська”) та їх клеврети напозичали у всьому світі. Заради прибутку олігархи готові здерти шкуру живцем. Єдине, чого вони хочуть, це загнати всіх українців у резервації, а самим стати латифундистами. Домовитися з ними неможливо, адже вони розуміють лише силу. Громадяни України, ставайте на захист свого життя, життя своїх дітей та онуків, на захист українського народу та української держави.
1 декабря
09:21
29 ноября
22:00
28 ноября
22:00
28 ноября
19:13

Україна: правляча бандократія перейшла до масового терору проти українців

27 листопада 2011 року у Донецьку сталася трагічна подія, в результаті якої загинув шахтар-інвалід (голова ветеранської організації учасників і дітей війни у місті Родинське). Правлячий клановий олігархат ще раз показав свій хижацький вищир (оскал). Смерть пенсіонера-шахтаря, який віддав все своє здоров’я для порятунку України та українського народу, засвідчила, що бандити, які знаходяться при владі в регіоні, перейшли до відкритих вбивств. Зрозуміло, що це не випадковість.
28 ноября
11:51
24 ноября
15:26
23 ноября
09:49
22 ноября
11:44
21 ноября
10:44
18 ноября
09:25
17 ноября
09:21
16 ноября
10:25
« предидущая  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   следующая »
 

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

Укрзалізниця планує запустити Інтерсіті Львів-Будапешт

"Затопленные улицы и деревья на авто". По Херсону пронесся мощный шторм

В Ізмаїлі вибухнуло авто поліцейського, є постраждалі

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика