OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


"Нафтогаз" повернув ЄБРР 300 мільйонів револьверного кредиту  
17 мая 2017

 НАК “Нафтогаз України” погасила позику в рамках другого раунду використання коштів за поновлювальною кредитною лінією Європейського банку реконструкції та розвитку.

Про це повідомляє прес-служба держхолдингу.

Як наголошується, протягом липня-вересня 2016 року “Нафтогаз” повністю використав доступні кошти за кредитом у розмірі 300 млн доларів. Виплати процентів та повернення кредиту відбулися вчасно.

“Кредитна лінія продовжує діяти до 2018 року. “Нафтогаз” планує скористатися її коштами для підготовки до наступного опалювального сезону”, – повідомляє компанія.

“Кредитна лінія ЄБРР не лише надає нам можливість отримувати дешевий ресурс для закупівлі газу перед опалювальним сезоном, а й відіграє важливу роль у просуванні реформ в енергетичному секторі”, – зазначив голова правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв.

“При цьому Нафтогаз частково фінансував договори, укладені за результатами процедур закупівлі за кредитні кошти ЄБРР, за власний рахунок”, – йдеться у повідомленні.

Довідка Finance.UA:

  • Компанії Axpo Trading AG, CEZ, a.s., Engie SA, Eni Trading & Shipping S.p.A., RWE Supply & Trading GmbH та Uniper Global Commodities SE були постачальниками “Нафтогазу” за кошти ЄБРР.
  • “Нафтогаз” і ЄБРР підписали револьверну кредитну угоду на 300 млн дол. в жовтні 2015 року.
  • Всього в Україну надійшло 1,8 млрд кубів газу в рамках цього кредиту.

http://news.finance.ua/ua/news/-/401672/naftogaz-povernuv-yebrr-300-miljoniv-revolvernogo-kredytu

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/ekonomika/64154-andquotnaftogazandquot-povernuv-yebrr-300-milyoniv-revolvernogo-kreditu.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2017
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua