OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці  
12 октября 2017

Адміністратора краснодарського пабліка в соцмережі Михайла Малахова підозрюють у екстремізмі через публікацію уривку книги "Незнайко на Місяці"

 

Слідчому прокуратури надійшов донос, в якому йшла мова про те, що в постах Малахова міститься екстремізм, передає Depo.Кубань з посиланням на "Голос Кубані".

Мова йшла про доппис, який був опублікований ще 28 березня 2017 року. Він містить текст з 31 глави книги "Незнайко на Місяці" Миколи Носова.

У прокуратурі розповіли, що Малахова викликають через заява з проханням перевірити допис, адже "можливо, він розпалює ненависть до соціальної групи "поліцейські" (стаття 282 КК)".

"Коли я це почув, я був збентежений і перепитав: "Ви хочете отримати пояснення по уривку з "Незнайки"? Він розпалює ненависть до поліцейських? Ви серйозно? "На що слідчий мені сухо відповів: "У цьому розбереться лінгвістична експертиза", - розповів Малахов.

За його словами, співробітник прокуратури цікавився тим, де він фактично проживає. Малахов відмовився повідомляти цю інформацію.

Співрозмовника це не збентежило: він сказав, що прокуратура зможе дізнатися адресу і без його допомоги, якщо буде така необхідність.

Малахов зазначив, що в найближчі дні поспілкуватися зі співробітниками прокуратури він не зможе, і пообіцяв, що зайде до них на тижні. "Я поки що навіть не знаю, чи збираюся йти в прокуратуру, але без адвоката якось не хочеться", - сказав він.

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/regions/550928-v-rosiyi-mozhut-mozhut-posaditi-khloptsja-jakiy-opublikuvav-v-sotsmerezhi-urivok-iz-neznayki-na-misj.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua