OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


Вінницькі активісти продовжать акцію протесту під будівлею ОДА  
14 марта 2017

Сьогодні, 14 березня, о 13:00 вінницькі активісти, які вчора через розгін блокади влаштували акцію протесту під приміщенням управління СБУ, мають наміри мітингувати під будівлею ОДА, передає кореспондент УНН-Центр.

"Штаб блокади вчора вирішив збиратися на 13:00. Одна з вимог − аби депутати не виносили на порядок денний найближчої сесії обласної ради звернення, що засуджує блокаду. Не потрібно з них робити продажних: на одній сесії голосуємо за блокаду, на іншій − ми передумали і голосуємо проти. До того ж, є ще одна вимога, щоб стосовно всіх, хто причетний до розгону блокадників на станції Кривий Торець, почали розслідування", − наголосила активістка Таїса Гайда.

Зазначимо, що частина вінницьких активістів під приміщенням УСБУ у Вінницькій області залишилися до ранку. Наразі мітингувальники вже розійшлися.

"Якщо влада думає, що, відпустивши хлопців, ми порозходимося по домівках, то ні. Ми чекаємо, коли наші хлопці зможуть безперешкодно з офіційною зброєю на автівках проїхати на Схід і далі продовжувати блокаду торгівлі на крові та взагалі зупинити торгівлю", − зауважив вінничанин Віктор Швець, який три дні тому повернувся з блокади.

Нагадаємо, сьогодні ввечері, 14 березня, у Дніпрі відбудеться мітинг на підтримку блокади на Донбасі.

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/regions/63382-vinnitski-aktivisti-prodovzhat-aktsiu-protestu-pid-budivleu-oda.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2017
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua