OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


«Правий сектор» пікетує Головне управління національної поліції в Чернігівській області   
14 марта 2017

Пікет розпочався вчора, 13 березня, близько опівночі біля центрального входу до адміністративної будівлі ГУНП В Чернігівській області, що по проспекту Перемоги, 74.

 

Про це Високому Валу стало відомо з власних джерел.

 

Пікетувальники – 11 представників «Правого сектору» - розклали автошини, бочки, виставили палатку та два червоно-чорні стяги на штоках з символікою «Правого сектору».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІД ЧАС РОЗГОНУ БЛОКАДНИКІВ НА ДОНБАСІ ЗНИК ДЕПУТАТ З НІЖИНА - НАРДЕП(ОНОВЛЕНО)

 

 

Активісти висунули ряд вимог. Зокрема, припинити торгівлю з терористами та окупантами, покарати всіх силовиків розгону блокади та відпустити всіх затриманих учасників блокади.

 

Також, головною з вимог є відставка Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, його заступника В'ячеслава Амброськіна та голови СБУ Василя Грицака.

 

 

Нагадаємо, в результаті розгону блокадників на Донбасі пропав зв’язок із трьома депутатами з Ніжина.

 

Фото Валентин Куц

http://val.ua/uk/93108.html

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/regions/63386-praviy-sektor-piketuye-golovne-upravlinnja-natsionalnoyi-politsiyi-v-chernigivskiy-oblasti.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2017
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua