OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


Головного судмедексперта області зловили на хабарі  
29 марта 2017

У Вінниці працівники прокуратури та поліції викрили керівника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи на хабарі. Його пропонували з метою приховати сліди насильницької смерті.

"Вінницька місцева прокуратура спільно зі слідчими Вінницької поліції 28 березня 2017 року повідомили про підозру в скоєнні кримінального правопорушення керівнику Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи. Він вимагав неправомірну вигоду в розмірі 500 доларів США. Службовець хотів використати свою посаду для надання висновку експерта із зазначенням природньої причини смерті. Це могло б допомогти особі уникнути кримінальної відповідальності", - повідомляє прокуратура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голову села судять за рекордний хабар

Проводяться слідчі дії і вирішується питання щодо міри запобіжного заходу та відсторонення чоловіка від посади. За хабар йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

https://gazeta.ua/articles/regions/_golovnogo-sudmedeksperta-oblasti-zlovili-na-habari/762154

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/regions/63620-golovnogo-sudmedeksperta-oblasti-zlovili-na-khabari.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2017
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua