OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори  
25 июля 2017

Через нічну негоду тимчасово не працюють світлофори в центрі міста. Зараз фахівці з’ясовують причини неполадок. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Підозрюємо, що вийшов з ладу контролер, тому не працюють світлофори на вулицях Дорошенка, Словацького, Коперника. Наші спеціалісти вже виїхали на місце та будуть з’ясовувати причини», – розповів заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

Також не працюють світлофори на проспекті Свободи та на вулиці Беринди.  На час відновлення роботи світлофорів регулювання руху транспорту здійснюють працівники поліції.

Додамо, за словами голів районних адміністрацій, надзвичайних ситуацій після негоди в місті нема – не зафіксовано падіння дерев, підтоплення. Часткове намулення вже прибирають.

http://portal.lviv.ua/news/2017/07/25/cherez-nichnu-negodu-u-tsentri-lvova-ne-pratsyuyut-svitlofori

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/regions/64832-cherez-nichnu-negodu-u-tsentri-lvova-ne-pratsuut-svitlofori.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua