OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


Порошенко готується встановити в Україні диктатуру – активіст  
17 мая 2017

 Активіст Дмитро Корнійчук заявив на своїй сторінці в Facebook про бажання Петра Порошенка встановити в Україні диктатуру.

"Політтехнологія, застосована Порошенком на початку травня (спроба скасувати 9 травня, заборона російських соцмереж, заборона георгіївської стрічки та закони-страшилки проти УПЦ МП) чітко показала: він не має наміру віддавати владу в країні. Розуміючи, що втрачати нічого, Порошенко пішов ва-банк. Або він встановлює в країні диктатуру і показує себе сильним всередині країни і перед Заходом, або починається падіння його влади задовго до 2019 року", – йдеться в заяві.

При цьому він підкреслив: президент не призначатиме дострокових парламентських виборів на осінь 2017 року – "Інакше не було б таких різких антиросійських рухів (які, по суті, обмежують самих українців), що згуртували проти Порошенка більшу частину країни".

Крім того, він наголошує: війна на сході України триватиме доти, доки Порошенко перебуватиме при владі – "Оскільки вона виконує ключові функції для влади: дозволяє красти мільярди, тримає на фронті десятки тисяч незадоволених людей зі зброєю, на неї можна списати диктатуру та ценузуру в країні. Плюс – в жодному разі Донбас з антипорошенківськими голосами не повинен отримати можливості голосувати".

http://ua1.com.ua/politics/poroshenko-gotuetsya-vstanoviti-v-ukrajini-diktaturu-aktivist-30798.html

 

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/social/64169-poroshenko-gotuyetsja-vstanoviti-v-ukrayini-diktaturu-aktivist.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua