OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


КНДР у суботу може провести нове ракетне випробування - Сеул  
9 сентября 2017

Південна Корея не виключає нового ракетного випробування з боку Північної Кореї, яка в суботу відзначатиме річницю свого заснування.

Про це повідомляє Reuters.

Щороку КНДР відзначає це свято масштабним парадом військової техніки. 9 вересня минулого року Північна Корея провела п'яте ядерне випробування.

Протягом усього тижня південнокорейські офіційні особи попереджали, що КНДР зможе запустити ще одну міжконтинентальну балістичну ракету, незважаючи на санкції уряду США.

Південнокорейські експерти з питань ядерної зброї, які перевіряють рівень забруднення, заявили в п'ятницю, що вони зафіксували незначні сліди радіоактивного ксенонового газу, але він не може бути пов'язаний з випробуванням 3 вересня.

Ксенон - безбарвний газ, який зустрічається у природі і використовується у виробництві деяких ламп. Експерти заявили про виявлення ксенону-133, радіоактивного ізотопу, який не зустрічається у природі, і який раніше пов'язували з ядерними випробуваннями Північної Кореї.

Нагадаємо, 3 вересня Північна Корея провела шосте, найпотужніше в своїй історії ядерне випробування. Згодом Пхеньян заявив про успішне випробування водневої бомби.

Дії КНДР викликали різку критику світової спільноти. Євросоюз заявив про готовність посилити санкції проти Пхеньяна.

Президент США Дональд Трамп пригрозив припинити торгівлю з усіма, хто веде бізнес з КНДР.

Європейська правда

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/vlada/550788-kndr-u-subotu-mozhe-provesti-nove-raketne-viprobuvannja--seul.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2017
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua