OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


Новий голова МЗС Польщі підтримав європрагнення України  
11 января 2018

Новий міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович провів перші телефонні розмови з угорським і українським колегами. Під час розмови з головою української дипломатії Павлом Клімкіним голова МЗС Польщі підтримав європейські прагнення України. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу польського зовнішньополітичного відомства.

"Міністри закордонних справ обох країн обговорили актуальні питання в польсько-українських відносинах. Міністр Чапутович підтвердив прихильність Польщі суверенітету і територіальній цілісності України і підкреслив, що Польща і надалі підтримуватиме європейські прагнення України", - йдеться у повідомленні.

Вказано також, що Я.Чапутович висловив надію, що Польща і Україна будуть "оперативно вирішувати проблеми, пов'язані з минулим".

Міністр П.Клімкін привітав польского колегу зі вступом на посаду.

Як повідомляв УНН, П.Клімкін і новий голова МЗС Польщі домовились про зустріч найближчим часом.

Джерело: УНН

 

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/vlada/551175-noviy-golova-mzs-polschi-pidtrimav-yevropragnennja-ukrayini.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua