OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


ЗМІ: Порошенко прибрав з ринку бізнес-конкурентів Турчинова  
18 мая 2017

 Петро Порошенко, ввівши в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року, запровадив санкції проти операторів лотерей М.С.Л. та ПАТ "Патріот".

Так, проти зазначених організацій запроваджено на рік блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів за межі України, зупинку виконання економічних і фінансових зобов'язань, припинення видачі дозволів та ліцензій на ввезення чи вивезення з України валютних цінностей з обмеженням видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави, а також заборону здійснення НБУ реєстрації учасника міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент іноземної держави.

Нагадаємо, найбільшим оператором лотерей в Україні є "Українська національна лотерея", пов’язана  з секретарем РНБО Олександром Турчиновим.

http://ua1.com.ua/world/poroshenko-pribrav-z-rinku-biznes-konkurentiv-turchinova-30745.html

 

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/vlada/64170-zmi-poroshenko-pribrav-z-rinku-biznes-konkurentiv-turchinova.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua