OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


Навальний заявив, що не повертатиме Крим Україні, якщо стане Президентом РФ   
17 июля 2017

 Ймовірний кандидат на Президента Росії заявив, що після Путіна не повертатиме Крим Україні
Навальний: "Я не бачу способу вирішення кримської проблеми".
"Кримська проблема" не може бути вирішена в найближчому майбутньому навіть за умови повалення режиму Володимира Путіна, - Олексій Навальний.
Як інформує Цензор.НЕТ, таку думку висловив один із лідерів російської опозиції Олексій Навальний в інтерв'ю "Эхо Москвы".
Відповідаючи на запитання, чи поверне він Крим Україні, ставши президентом РФ, Навальний сказав: "Я на це запитання відповідаю цілком чесно. Я не бачу способу вирішення кримської проблеми і не вірю, що вона може бути вирішена президентом Навальним, президентом Путіним чи будь-яким іншим президентом найближчим часом".

Єдине, що пообіцяв російський опозиціонер для нормалізації ситуації, - це проведення... чесного референдуму на окупованому півострові.

"Я як президент можу гарантувати одне: я проведу там чесний референдум, я зроблю спроби нормалізувати ситуацію. До цього референдуму і до тристоронніх комісій разом із Європейським Союзом ми постараємося залучити Україну", - підсумував він.

Інф.: ua.censor.net.ua

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/vlada/64767-navalniy-zajaviv-scho-ne-povertatime-krim-ukrayini-jakscho-stane-prezidentom-rf.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua