OSP-UA.INFO
http://osp-ua.info/


Внаслідок урагану "Ірма" у Флориді загинуло щонайменше п'ятеро людей  
11 сентября 2017

У результаті урагану "Ірма", який зараз рухається зі швидкістю вітру 100 миль на годину на схід від району метро міста Тампа, загинуло щонайменше п'ятеро людей, повідомляє УНН з посиланням на ABC News.

П'ятий смертельний випадок, пов'язаний із ураганом, був зафіксований вранці в понеділок на острові Шарк Кі, що є частиною архіпелагу Флорида Кіз. Людину знайшли мертвою у будинку. Таким чином, в окрузі Монро, до якого належить архіпелаг, повідомили про два смертельні випадки. Представники округу Харді також повідомили про двох загиблих. Ще одна людина загинула в автокатастрофі в окрузі Оранж.

Мільйонам жителям Флориди було наказано евакуюватись. Близько 3,5 мільйонів флоридців залишились знеструмленими в неділю.

Нагадаємо, щонайменше 10 людей загинули у результаті урагану "Ірма" на території Куби.

Джерело: УНН

 Постiйна адреса сторiнки: http://osp-ua.info/world/550800-vnaslidok-uraganu-andquotirmaandquot-u-floridi-zaginulo-schonaymenshe-pjatero-ludey.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2017
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua