Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


УНКП вимагає негайної відставки Наталії Яресько з посади міністра фінансів!


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

Християнська сім’я серед викликів сучасності

Has Putin started preparing his army to the war against Saudi Arabia?

 
Парламент має негайно розглянути питання про таємні протоколи Порошенка і Путіна, - заява  
22 января 2015

22 січня для українців — це визначна і звитяжна дата. Саме цього дня у 1918 році Українська Центральна Рада прийняла рішення про проголошення незалежності України від Росії після 250-річної окупації України з боку Московії. А за рік, 22 січня 1919 року Україна здійснила свою заповітну мрію і стала соборною, об'єднала всі свої землі. Крім того, 27 січня 1918 року відбулося укладення Брест-Литовського миру, внаслідок чого Україна стала міжнародним суб'єктом.

На жаль, цей день також і повчальний для нас, тому що Україні тоді так і не вдалось втримати натиск багатотисячної армії комуністів, і нашим поводирям не вдалось втримати Україну, яку окупували бандити на чолі з Ульяновим-Бланков (Леніним), Бронштейном (Троцьким), Гаухманном (Свердловим) і Джугашвілі (Сталіним).

В ці дні правонаступники російської імперії, російських комуністів-більшовиків Путін, Медвєдєв та їх кагебістскье кодло ведуть сьогодні наступ на Русь-Україну, щоб захопити нашу територію. Вони окупували Кримський півострів, Севастополь, а тепер намагаються окупувати Донецьку і Луганську області. Їх завдання захопити всю Україну. Путін поставив собі завдання здійснити окупацію нашої держави.

Чому йому вдається це? Тому що всередині України є його п'ята колона. Вона присутня у Міністерстві оборони, Генштабі, в керівництві країни, у Верховній Раді. А головний зрадник сьогодні це Порошенко.

Українська Національна Консервативна партія ще раз звертається до всіх українців. Потрібно негайно усунути Порошенка. Існують таємні домовленості між Порошенко і Путіним, про які говорив керівник Держдепу США Керрі і 21 січня 2015 року їх існування підтвердив Лавров. Отже є таємні протоколи. І Порошенко бере участь у цій антидержавній змові.

Ці протоколи мають бути негайно опубліковані. Необхідно збирати позачергову сесію Верховної Ради, щоб розглянути ці питання. Треба прийняти рішення про негайний вихід України з СНД, введення візового режиму з Російською Федерацією, про подачу заявки на вступ України до НАТО, про націоналізацію російських банків в Україні, про те, щоб нейтралізувати головних зрадників України з числа мільярдерів. А головне — треба прийняти закон про спрощену процедуру імпічменту і негайно відправити Порошенко у відставку. Необхідно усунути з посади голови Верховної Ради Гройсмана, як представника головного національного зрадника Порошенка. Якщо у Верховній Раді є патріотичні сили, вони повинні розпочати формування нової коаліції національного визволення. Зволікання смерті подібне. На кону стоїть доля Русі-України.

Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін

 

Двоє людей померли від переохолодження на Франківщині

Через негоду на Закарпатті знеструмило 24 населені пункти

Под Львовом взорван польский памятник: всплыла версия о "третьей стороне"

П'ятеро осіб замерзли на Рівненщині

Водіїв фур закликають не їхати на Київщину: рух можуть перекрити

Soskin Oleh: Poroshenko is a sick person. He is ready for the sweep operation in Ukraine.

Собаки на смерть загризли чоловіка на Київщині

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика