Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)


Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Парламент має негайно розглянути питання про таємні протоколи Порошенка і Путіна, - заява  
22 января 2015

22 січня для українців — це визначна і звитяжна дата. Саме цього дня у 1918 році Українська Центральна Рада прийняла рішення про проголошення незалежності України від Росії після 250-річної окупації України з боку Московії. А за рік, 22 січня 1919 року Україна здійснила свою заповітну мрію і стала соборною, об'єднала всі свої землі. Крім того, 27 січня 1918 року відбулося укладення Брест-Литовського миру, внаслідок чого Україна стала міжнародним суб'єктом.

На жаль, цей день також і повчальний для нас, тому що Україні тоді так і не вдалось втримати натиск багатотисячної армії комуністів, і нашим поводирям не вдалось втримати Україну, яку окупували бандити на чолі з Ульяновим-Бланков (Леніним), Бронштейном (Троцьким), Гаухманном (Свердловим) і Джугашвілі (Сталіним).

В ці дні правонаступники російської імперії, російських комуністів-більшовиків Путін, Медвєдєв та їх кагебістскье кодло ведуть сьогодні наступ на Русь-Україну, щоб захопити нашу територію. Вони окупували Кримський півострів, Севастополь, а тепер намагаються окупувати Донецьку і Луганську області. Їх завдання захопити всю Україну. Путін поставив собі завдання здійснити окупацію нашої держави.

Чому йому вдається це? Тому що всередині України є його п'ята колона. Вона присутня у Міністерстві оборони, Генштабі, в керівництві країни, у Верховній Раді. А головний зрадник сьогодні це Порошенко.

Українська Національна Консервативна партія ще раз звертається до всіх українців. Потрібно негайно усунути Порошенка. Існують таємні домовленості між Порошенко і Путіним, про які говорив керівник Держдепу США Керрі і 21 січня 2015 року їх існування підтвердив Лавров. Отже є таємні протоколи. І Порошенко бере участь у цій антидержавній змові.

Ці протоколи мають бути негайно опубліковані. Необхідно збирати позачергову сесію Верховної Ради, щоб розглянути ці питання. Треба прийняти рішення про негайний вихід України з СНД, введення візового режиму з Російською Федерацією, про подачу заявки на вступ України до НАТО, про націоналізацію російських банків в Україні, про те, щоб нейтралізувати головних зрадників України з числа мільярдерів. А головне — треба прийняти закон про спрощену процедуру імпічменту і негайно відправити Порошенко у відставку. Необхідно усунути з посади голови Верховної Ради Гройсмана, як представника головного національного зрадника Порошенка. Якщо у Верховній Раді є патріотичні сили, вони повинні розпочати формування нової коаліції національного визволення. Зволікання смерті подібне. На кону стоїть доля Русі-України.

Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін

 

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

Укрзалізниця планує запустити Інтерсіті Львів-Будапешт

"Затопленные улицы и деревья на авто". По Херсону пронесся мощный шторм

В Ізмаїлі вибухнуло авто поліцейського, є постраждалі

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

Анонс. Олег Соскін в гостях у Геннадія Балашова

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика