Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Вдова загиблого в Смоленську адмірала Карвети про шокуючі подробиці його ексгумації  
8 августа 2017

 За її словами, у труні було виявлено мішки для трупів і для сміття, жовтий поліетиленовий пакет і рештки восьми інших осіб.

Приголомшливі подробиці, пов’язані з ексгумацією покійного адмірала Анджея Карвети, командувача польського Військового флоту, що загинув 10 квітня 2010 року в Смоленську, у ході прес-конференції повідомила у вівторок його вдова Маріоля Карвета. За її словами, у труні було виявлено мішки для трупів і для сміття, жовтий поліетиленовий пакет і рештки восьми інших осіб.
Ексгумацію було проведено 26 червня, після чого труну було доставлено до Інституту судової медицини у Варшаві.
«Відкрили труну, я побачила мундир свого чоловіка. Під мундиром була білизна, не його – замала, значно меншого розміру, зелена, гадаю, що вона належала представникові сухопутних військ, худішому та нижчому за мого чоловіка. Під білизною були мішки – один мішок такий, в котрому зазвичай перевозяться тіла жертв катастроф, вбивств, тільки що скручений і перев’язаний білою нейлоновою мотузкою, на якій вішають прання. Поруч були два великі темні пакети для сміття. І жовтий прозорий пакет. Так було поховано мого чоловіка, але це не все», - розповіла Маріоля Карвета.
Вона підкреслила, що у пакетах для сміття були рештки восьми осіб, у тому числі й її чоловіка, а також двох осіб, котрих не вдалося ідентифікувати. Окрім цього, рештки її чоловіка було виявлено в чотирьох інших трунах. Вона додала, що боїться організовувати похорон, оскільки рештки адмірала Карвети можуть бути знайдені в чергових трунах.
За її словами, дослідження розпочалося комп’ютерною томографією, завдяки котрій було виявлено додаткову верхню кінцівку. «Права рука належала комусь однозначно нижчому і худішому, ніж мій чоловік. Додаткова нижня щелепа. Там був присутній мій син, коли тіло його батька – і, як виявилося, не лише його батька – складали на секційному столі», - каже удова.
Вона визнала, що має величезні претензії до уряду за те, що він не подбав про гідне поховання: «Мене щоночі мучать кошмари, відколи я почула слова "треба було їх поховати в одній могилі й не було б проблеми". Мені сняться жовті сміттярки з біло-червоним прапором. Вони везуть ті мішки, що я їх бачила в труні мого чоловіка. Везуть їх кудись далеко, на сміттєзвалище, аби всі про них забули», - розповіла вона під час прес-конференції. «Я маю величезні претензії до уряду, який не подбав про безпеку людини, котра дбала також і про його безпеку», - заявила Карвета.
«Все в мені кричить, коли чую, що держава пройшла перевірку, коли чую, що комусь шкода беззахисних дерев, які спилюють. А як ми? Нас вам не шкода?», - запитала Маріоля Карвета.
У момент смерті 10 квітня 2010 року Анджей Карвета мав 52 роки. Його було поховано у Баніні під Ґданськом, де адмірал, а з 2007 року – командувач польського Військового флоту, мешкав.
 
 

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика