Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Рада схвалила за основу президентский законопроект про реінтеграцію Донбасу  
6 октября 2017

Парламент ухвалив за основу президентський законопроект про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях (7163). За таке рішення проголосували 233 народних депутатів, передає корреспондент УНН.

Згідно з пояснювальною запискою, даним законопроектом визначається правовий режим територій окремих районів Донецької та Луганської областей, на яких не діють органи влади України, як тимчасово окупованих територій, особливості захисту прав і свобод громадян України, які там проживають.

Положення законопроекту дають змогу підвищити ефективність реалізації заходів забезпечення національної безпеки і оборони на територіях Донецької та Луганської областей. Також буде створено необхідні передумови для забезпечення державного суверенітету України над територіями в Донецькій та Луганській областях у межах міжнародно визнаного кордону України. Проект Закону також визначає порядок керівництва заходами із забезпечення національної безпеки і оборони на територіях Донецької та Луганської областей.

При тому, як повідомляв УНН, парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони щодо законопроекту стосовно реінтеграції Донбасу (реєстр. №7163) ухвалив рішення, що слова про мінські угоди - щодо протоколу і меморандуму тощо - замінити словами "резолюція Ради безпеки ООН".

За словами народного депутата Вінника, члени комітету запропонували у частині 1 ст.7 законопроекту слова "мінський протокол від 5 вересня 2014 року", "мінський меморандум від 19 вересня 2014 року" та "комплекс заходів від 12 лютого 2015 року" замінити словами: "резолюція Ради безпеки ООН, прийняті у зв’язку з російською збройною агресією проти України в Донецькій та Луганській області".

Зазначимо також що депутати проголосували за відхилення альтернативних законопроектів, поданих парламентарями.

Нагадаємо, 4 жовтня, текст проекту президентського закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (під номером 7163) було опубліковано на сайті Верховної Ради і направлено на розгляд комітету ВР.

Крім того, 4 жовтня, у Верховній раді України народні депутати зареєстрували альтернативний законопроект про реінтеграцію Донбасу під номером 7163-1.

Також, 4 жовтня, у Верховні Раді України був зареєстрований ще один президентський законопроект "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей" (під номером 7164), який доповнює проект закону 7163. 

Джерело: УНН

 

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика