Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Ніхто не наважиться зачепити НАТО та ЄС  
24 ноября 2016

У розмові з Войцєхом Мухою, опублікованій у середу тижневиком «Gazeta Polska», очільник МЗС Польщі сказав: «не уявляю собі, щоб у Польщі могла відбутися гібридна війна, така, як у сусідній країні. Ми ставили б цьому опір. Я думаю, що з огляду на наші союзи в ЄС та НАТО мало хто наважився б розгорнути якийсь конфлікт».

Керівник польської дипломатії не має сумнівів, що незалежно від того, хто став президентом США, рішення, узгоджені під час саміту НАТО у Варшаві, зокрема, розміщення на польській території американських військ, будуть зреалізовані.
«Між іншим тому, що це передбачає американський бюджет. Це елемент більшої натівської цілості. Ми маємо сигнали, що частина військ та техніки уже підготовлені».

Коментуючи ситуацію на європейській політичній сцені, Вітольд Ващиковський висловив думку, що немає альтернативи для канцлер Анґели Меркель, яка тверезо дивиться на політику Москви. «Це людина, яка чітко висловлює думку про санкції, засуджує порушення міжнародного законодавства і міжнародних договорів. Вона була одним з політиків, які підтримали рішення НАТО», – зауважує міністр.

У публікації міністр закордонних справ Польщі коментує також факт залучення до правлячої команди в Україні, за його словами, «скомпрометованого» у Польщі політика Славоміра Новака, «який не здобув ніяких успіхів». «Ми не втручаємося у внутрішню політику України. Це суверенна держава, має право обрати і Новака, і Бальцеровича. Однак, якби нас запитали про думку, ми радше рекомендували б інших експертів», – зазначив Вітольд Ващиковський.

Очільник відомства закордонних справ оцінює, що найбільшим успіхом польської зовнішньої політики за останній рік було проведення саміту НАТО у Варшаві. «Ми поставили справу чітко – Польща має бути захищена шляхом присутності військ союзників на території нашої країни. І це було схвалене. Це головний успіх. Рівень безпеки Польщі та східної частини НАТО був вирівняний у порівнянні з Заходом. Завдяки військовим частинам, протиракетному щитові та іншим рішенням», – заявив Вітольд Ващиковський у інтерв’ю для тижневика «Gazeta Polska».

Польське Радіо

 

Стрельба в Киеве: неизвестный ограбил банк

Во Львов в садо-мазо бордели турков свозили самолетами

Львів потонув у дощі і смітті

«Взяли лише 300 євро та золоті прикраси»: журналістка Соня Кошкіна заявила, що квартиру батьків пограбували, щоб її залякати

Украина оказалась на последнем месте по уровню вакцинации в Европе

У Львові «потоп»: містяни у соцмережах діляться фотографіями затоплених вулиць (ФОТО)

В Одессе произошло тройное убийство. Расстреляли семью бухгалтера порта

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика