Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

EU will collapse soon. It is time for a chaos.

 
Связана ли Корчак с Максимом Луцким ректором-взяточником Харченко?  
7 декабря 2016

Согласно официальной биографии главы антиконституционного органа Национальное агентство предотвращения коррупции, Наталья Корчак с 2004 по 2013 года работала в Юридическом институте Национального авиационного университета. Примечательно, что именно в этом университете работал на посту проректора с 2003 года ближайший подельник украинофоба Табачника Максим Луцкий. А в августе 2016 года на взятке в 170 тысяч долларов поймали ректора Национального авиационного университета Владимира Харченко, который с 2001 по 2015 года в этом же университете он работал проректором. Связана ли Корчак как-то с этими персонами? В каких она с ними отношениях? Почему Корчак хочет всех проверять и контролировать, но не выступит перед обществом с объяснениями касательно своей персоны?

 

Корчак Наталія Миколаївна

Голова НАЗК

Народилася 14 жовтня 1968 року у м. Козятин Вінницької області.

Трудову діяльність розпочала у 1985 році робітником виробничої дільниці № 1 Козятинського хлібоприймального підприємства.

Юридичну освіту здобула у 1992 році у Київському університеті ім. Тараса Шевченка. Доктор юридичних наук.

З 1992 по 1995 роки навчалася в аспірантурі юридичного факультету Київського університету ім. Тараса Шевченка. У період з 1994 по 1995 роки перебувала на посаді провідного спеціаліста відділу з питань недобросовісної конкуренції Антимонопольного комітету України.

Після закінчення аспірантури в період з 1995 по 2003 роки працювала асистентом, а згодом доцентом, на кафедрі цивільного права і процесу Чернівецького університету ім. Ю. Федьковича.

У 1996 захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: “Правові питання антимонопольного регулювання підприємницької діяльності в Україні”.

З 2004 по 2013 роки працювала в Юридичному інституті Національного авіаційного університету на посадах доцента, завідувача та професора кафедри господарського права та процесу.

У період з 2013 по 2015 роки була доцентом кафедри адміністративного та фінансового права  Національної академії прокуратури України, а з 2015 доцентом кафедри адміністративно-правових дисциплін.

У 2015 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук на тему: “Державне регулювання відносин конкуренції в України (господарсько-правовий аспект)”.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2015 року № 1284-р призначена членом Національного агенства з питань запобігання корупції.

28 березня 2016 року на засіданні членів Національного агентства з питань запобігання корупції одноголосно обрана Головою агентства.

 

 

 

Львів потонув у дощі і смітті

«Взяли лише 300 євро та золоті прикраси»: журналістка Соня Кошкіна заявила, що квартиру батьків пограбували, щоб її залякати

Украина оказалась на последнем месте по уровню вакцинации в Европе

У Львові «потоп»: містяни у соцмережах діляться фотографіями затоплених вулиць (ФОТО)

В Одессе произошло тройное убийство. Расстреляли семью бухгалтера порта

Городской совет Мелитополя забросали коктейлями Молотова

У Франківську невідомі увірвалися на територію заводу “Пресмаш”

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика