Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Bravo, Італія! Битва за незалежність від ЄС  
11 декабря 2016

4 грудня 2016 року італійці розгромили на національному референдумі, в першу чергу, власних зажерливих політиків, які вже, майже, точно втратили залишки здорового глузду, та, в другу чергу, євромаразматиків та євроідіотів, які той глузд не мали ніколи.

 

Розрив між переможцями та переможеними на референдумі вражає - майже двадцять відсотків. Карта Італії була розфарбована у червоний колір, який означав «ні», з лише трьома плямами зеленого голосів «так».

 

Хто змусив Маттео Ренці піти на таку божевільну політичну авантюру - поки що невідомо? Але, тут, схоже, лише два варіанти. Або, євродегенерати із ЄС, або кремлівські радники та друзі Ренці. Що, в принципі, одне й теж. Зміни до італійської конституції, що пропонувалися, були страхітливими. Мова йшла, про не більш й не менш, аніж встановлення диктатури на чолі із прем’єром.

 

Після історичного «ні», перед Італією залишилося небагато шляхів щодо національного майбутнього.

 

Або, ті, хто призвів країну до нинішнього жалюгідного та принизливого стану, продовжують чіплятися за владу та ведуть країну до загибелі. Або, розпочинається відкритий процес гноєння та відкритого політичного зіткнення. Або, оголошуються позачергові парламентські вибори, перед якими повинен бути ухвалений новий виборчий закон на зміну нині дієвому та узурпаторському.

 

Та фундаментальними є інші два виклики: перший, чи залишиться Італія в зоні євро, другий, чи залишиться держава в ЄС взагалі?

 

Зараз на Апеннінах склалася, майже, унікальна ситуація, коли з’єдналися сили, які бажають повернути до Італії свободу та незалежність. Беззаперечним лідером цих сил є «Рух 5 зірок», в якому поєдналися досвід та молодь. Жодних сумнівів у тому, що цьому рухові необхідно очолити мирну італійську революцію. Блискуча перемога 4 грудня стала першою у битві за вільну Італію. І лідери «5 зірок» вже публічно оголосили, що вони вимагають проведення референдуму щодо виходу Італії із єврозони.

 

І саме в ці дні, на Апеннінах розгортається велетенська фінансово-банківська криза, коли гине найстаріший у світі банк - Monte de Paschi Bank. Ще три основних банки на межі колапсу. Відповідь ЄЦБ на чолі із ….італійцем та Єврокомісії – жодної допомоги. Це відповідь європокидьків на результатти референдуму.

 

Італії та італійцям треба поспішати. Кожний день затримки, вагань та невизначеності дуже скоро будуть коштувати багато чого Але, одночасно, з кожним днем у італійців у битві за незалежність та вільну Європу стає все більше союзників.

 

Олексій КоломієцьПрезидент Центру європейських та трансатлантичних студій
OSP-UA.INFO

 

 

Стрельба в Киеве: неизвестный ограбил банк

Во Львов в садо-мазо бордели турков свозили самолетами

Львів потонув у дощі і смітті

«Взяли лише 300 євро та золоті прикраси»: журналістка Соня Кошкіна заявила, що квартиру батьків пограбували, щоб її залякати

Украина оказалась на последнем месте по уровню вакцинации в Европе

У Львові «потоп»: містяни у соцмережах діляться фотографіями затоплених вулиць (ФОТО)

В Одессе произошло тройное убийство. Расстреляли семью бухгалтера порта

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика