Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
Путч у США наближається до вирішальної межі. Заключні агонізуючі дії союзу Обами – Путіна  
16 декабря 2016

 

Один із найбільш страхітливих та мерзотних в історії США президентів – Барак Хуссейн Обама – покидає країну. Він рушає у бік Гавайських островів. На Різдво. У той час, коли режими Асада, Путіна та Хаменеї розпочали масштабний терор у Алеппо.

 

Але, Барак Хуссейн Обама втікає із США не тільки за того, що його кремлівський союзник чинить у Сирії. У США - путч, який після краху його та Кремля ставлениці Хілларі Клінтон, набирає небачених обертів та наближається до своєї кульмінації.

 

Так, це путч, який має на меті одне – зірвати прийняття присяги Дональдом Трампом та залишитися при владі. Чи розуміють це всередині транзитної адміністрації Трампа – маю реальні побоювання, що ні.

 

Етапи путчу під керівництвом зграї Обами – Клінтон.

 

Перший. Відразу після оголошення результатів виборів на вулиці міст та селищ США вийшли тисячі підготовлених бойовиків із гаслом: «Трамп – не наш президент!». За цими «мирними» демонстраціями стояв Сорос і не лише він один. За багатьма даними, Сорос виділив 100 млн. доларів на «американський майдан». Після прямих попереджень Соросу від команди Трампа заспокоїтися, банда Обами – Клінтон взяла паузу.

 

Другий етап. Подання судових позовів проти результатів виборів у Пенсільванії, Мічигані та Вісконсині. Зграя Обами – Клінтон відійшла у тінь та випустила на сцену якусь «зелену» кандидатку, яка набрала десь півтора відсотка голосів, а у деяких штатах, прізвища тієї лідерки американських «зелених» не було навіть у виборчому бюлетені.

 

Все для банда Обами – Клінтон завершилося крахом. Результати перерахунків однозначно засвідчили перемогу Трампа.

 

Третій етап. Найбільш страшний та дестабілізуючий. Удар був нанесений по єдності та конституційним засадам функціонування спецслужб США. У пряме та публічне зіткнення увійшли ЦРУ, ФБР, Агентство з національної розвідки та інші розвідувальні та силові структури. Як виглядає, ЦРУ повністю стало політичним інструментом в руках зграї Обами – Клінтон та відкрито підіграє стратегії Кремля та Луб’янки.

 

Барак Хуссейн Обама своїм наказом зобов’язав ЦРУ надати докази «втручання» Кремля у виборчу кампанію … до моменту виїзду союзника Путіна із Білого дому. 20 січня, після інаугурації Трампа, до ЦРУ прийде новий директор Помпео, який люто ненавидить, й Путіна, й Росію.

 

Четвертий етап. Атака на Колегію виборщиків США заради зміни результатів голосування. Це – відвертий цинізм у виконанні банди Обами – Клінтон, який походить від агонії, відчаю та страху. 19 рудня буде вирішальний бій.

 

Але, якщо банда Обами – Клінтон – Путіна програє 19 грудня, тоді вони можуть й, скоріш за все, підуть на дії, наслідки яких збагнути зараз, майже, не видається можливим.

 

Якщо Дональд Трамп прийме присягу та увійде до Білого дому, напевно, що його першим указом буде наказ арештувати Хілларі Клінтон. Під час других дебатів Трамп сказав, звертаючись до Клінтон: «Можливо, Ви будете у тюрмі».

 

Олексій КоломієцьПрезидент Центру європейських та трансатлантичних студій
OSP-UA.INFO

 

 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика