Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Такий теракт після вбивства посла Росії в Туреччині був би дуже зловісним знаком для Росії у зв'язку з її участю у війні в Сирії  
26 декабря 2016
Катастрофу ТУ-154 над Чорним морем росіяни розслідують дуже швидко. І ось чому. Мені довелося двічі очолювати розслідування авіакатастроф із загибеллю людей і літаків: один раз - над морем й інший раз - на суші. Добре знаю, що це таке.
Так ось, катастрофа сталася з літаком російського виробництва в російській зоні відповідальності управління повітряним простором. Екіпаж літака був повністю російським. Якщо літак був в управлінні міноборони Росії і мав статус військово-транспортного літака ЗС РФ, то ані Євроконтроль, ані ІКАО не може бути залучено до цього розслідування. Почуємо, що скаже Росія з цього приводу: це був цивільний чи військовий літак. Це важливо.
Російські служби швидко знайдуть обидві чорні скриньки і розшифрують записи. Якщо екіпаж загинув миттєво й одночасно, то навряд чи там є записи якихось слів екіпажу. Розшифрування записів другої скриньки займає більше часу, але вона є дуже важливою для фахівців. Кілька сотень параметрів діяльності майже всіх систем літака від запуску двигунів до останніх секунд дають фахівцям дуже багато важливої інформації. Є комп'ютерна програма, яка після аналізу обох чорних скриньок повністю відновлює, в тому числі візуально, весь політ від старту до останніх секунд, з посекундним виведенням на екран самого літака на місцевості, параметрів всіх найважливіших систем управління і функціонування літака і всіма розмовами екіпажу. Відразу встановлюють точний час, швидкість і глибину розгерметизації.
Як правило, створюється десятка два підкомісій з професіоналів найвищого рівня з різних сфер знань, що мають стосунок до події. Навіть залучають орнітологів для вивчення, чи правильно діяла орнітологічна служба аеропорту (аеродрому): які птахи і коли мешкають в і біля аеропорту, коли і як гніздяться (був випадок гніздування в двигуні літака, який довго стояв "біля паркану"), які найбільш небезпечні для цих птахів хижаки (яка їх візуальна конфігурація і які звуки вони видають) і багато іншого. У такому розслідуванні немає дрібниць.
Російські служби мають великий досвід таких розслідувань, і вони швидко знайдуть і витягнуть з води всі уламки і частини загиблого літака. Територія відносно невелика і глибина не критична. До того ж, там немає швидких течій. Думаю, знайдуть, отримають тіла всіх загиблих і докладно їх обстежать на предмет виявлення уламків у тілах і виявлення справжніх причин загибелі (в літаку, і чому, або в морі), коли вода в легенях. І якщо який-небудь осколок буде виявлено, то відновлять місце цієї людини в літаку, щоб встановити кут поразки...
Всі виявлені частини літака буде викладено на точний каркас літака в масштабі 1 до 1, і фахівці відновлять фізику руйнування літака.
Звичайно, буде розібрано по кісточках всі служби й системи, пов'язані із забезпеченням технічного стану літака і підготовки його саме до цього польоту. Точно буде залучено головного конструктора, головного інженера заводу-виробника саме цього літака. Буде залучено найдосвідченішіх пілотів саме цього типу літаків. Версію про помилку пілота досліджуватимуть дуже докладно.
Також буде ретельно перевірено діяльність всіх служб забезпечення польотів й особливо всіх наземних служб, і насамперед безпеки на всіх стадіях: охорона і підготовка літака, якість палива, прибуття на борт пасажирів і багажу.
Досліджуватимуть ще дуже багато інших факторів - від стану погоди (атмосфери) в зоні катастрофи до біографій всіх пасажирів...
Звичайно, ФСБ буде точно опрацьовувати різні версії, в тому числі й теракт, але повідомлень про це не буде. Так і кримінальну справу порушено Слідкомітетом РФ не за цією статтею. Такий теракт після вбивства посла Росії в Туреччині був би дуже зловісним знаком для Росії у зв'язку з її участю у війні в Сирії.
Російські фахівці порівняно швидко дізнаються про справжню причину катастрофи, але повне розслідування завершиться нескоро. Держкомісія розслідує причини (фізику) катастрофи, а Слідкомітет, використовуючи матеріали Держкомісії, крім причин встановлює винних і передає матеріали до суду.
Повну офіційну інформацію щодо справжніх причин цієї катастрофи ми дізнаємося нескоро.
 
 

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика