Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Вальцман. Трибунал!  
2 января 2017

У 2016 році «колишній президент» Вальцман (Порошенко) програв «АТО». І почав програвати війну. Тому, що отримав прямий наказ від свого вчителя та наставника полковника КГБ Путіна.

 

У 2015 році український Путін Вальцман (Порошенко) безжалісно виконував «мінський» злочин, віддаючи українські землі та вбиваючи українських солдат та офіцерів.

 

У 2014 році український Путін Вальцман програв «АТО» за наказом свого вчителя полковника КГБ Путіна та відкрив шлях до поразки у війні.

 

Всі ці пекельні роки Вальцман діяв у рамках ним же створеної антиукраїнської коаліції, яку очолили два соратники, два путіни – кремлівський та козинсько-ліпецький. Антиукраїнська коаліція двох рівніх, де на вищому орудували дві банди – Барака Хусейна Обами та Путіна.

 

Зараз у тій страшній антиукраїнській коаліції залишилися лише Вальцман, особисто, полковник КГБ Путін та колишня перша комсомолка ГДР Меркель.

 

Ця антиукраїнська коаліція керується лише одним, підписаним 17 жовтня 2014 року, папером – «Міланським». А також прямими діями двох мерзотників та зрадників – кремлівського Путіна та українського Путіна Вальцмана.

 

Вальцман у всепоглинаючій агонії та істерії. Незабаром стане відомо, скільки грошей Вальцман перерахував Путіну за випуск мерзотних та гнилих ліпецьких цукерок, в тому числі, для вбивства українських воїнів на фронті.

 

Також стануть відомі дані про «Міланські папери». І тоді Вальцман почне втікати. Невже хтось думає, що сотні відданих кілометрів українського кордону, це військовий провал. Ні – це «коридор» для втечі Вальцмана (Порошенко) із своєю бандою до Ліпецька, додому, до Москви.

 

Вальцман у всепоглинаючому страху. Після 20 січня, майже немає сумнівів у тому, що адміністрація Трампа-Пенса опублікує вирішальні та страшні дані про «колишнього президента» Вальцмана. Але, що ще може шокувати, або ще більш пригнітити українців по відношенню до українського Путіна Вальцмана (Порошенко)? Вже, майже, нічого.

 

Тому, не треба звертати уваги на неголовне. Головне та вирішальне – Всеукраїнський Трибунал над Вальцманом! В Україні, в Києві, на Майдані. Заради перемоги!

 

Олексій КоломієцьПрезидент Центру європейських та трансатлантичних студій
OSP-UA.INFO

 

 

У Львові підпалюють смітники

Стрельба в Киеве: неизвестный ограбил банк

Во Львов в садо-мазо бордели турков свозили самолетами

Львів потонув у дощі і смітті

«Взяли лише 300 євро та золоті прикраси»: журналістка Соня Кошкіна заявила, що квартиру батьків пограбували, щоб її залякати

Украина оказалась на последнем месте по уровню вакцинации в Европе

У Львові «потоп»: містяни у соцмережах діляться фотографіями затоплених вулиць (ФОТО)

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика