Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Джозеф Байден – член антиукраїнської коаліції. Агонія перед покаранням  
8 января 2017

  

Джозеф Байден повинен бути затриманий біля трапу літака, коли він торкнеться української землі та поміщений до клітки, в якій його треба возити по цілій Україні до Трибуналу над усіма членами антиукраїнської коаліції.

 

Джо Байден відповідальний у банді Обами за знищення України. Саме він входить у число тих, хто проти надання зброї українській армії. Саме Байден найбільш жорстоко та підло наказував суверенні Україні здавати території та відмовитися від їх захисту та звільнення. Тому що так вирішила антиукраїнська коаліція вищого рівня на чолі із двома союзниками – Бараком Хусейном Обамаю та Путіним.

 

Дуже багато разів оприлюднювалися імена та прізвища тих, хто входить до антиукраїнської коаліції від банди Обами – сам Обама, Байден, Керрі, С. Райс, Нуланд, Пайєтт та інші гидотні елементи та чинники. Ми знаємо всіх, майже всіх, та пам’ятаємо про всіх, про майже всіх.

 

Провідників їх страхітливих ідей та цілей в Україні також знають поіменно. Всі ті вальцмани, яценюки, яреськи, клімкіни, чалиї та інші мерзотні елементи та чинники.

 

Зараз вже неможливо знати, що повинно було трапитися зранку 9 листопада після, планованої бандою Обами – Байдена, перемоги Клінтон. Але, виходячи із стратегічного розвитку та оцінок, можна, майже точно, припустити, що 9 листопада Кремль перейшов би у повномасштабний наступ в Україні.  Майже, немає сумнівів, що так вирішила антиукраїнська коаліція вищого рівня на чолі із двома союзниками та бандитами – Бараком Хусейном Обамаю та Путіним.

 

Після перемоги Дональда Трампа та Майкла Пенса, банда Обами – Байдена у все-проникаючій агонії. І в такому стані, член антиукраїнської коаліції вищого рівня Джозеф Байден летить до України. Навіщо, за 5 днів до інаугурації Трампа?

 

Перше, наказати членам антиукраїнської коаліції в Україні, передусім Вальцману, мовчати. За антиукраїнське та антидержавне мовчання буде виплачена відповідна сума, за гроші американських людей.

 

По-друге, наказати виконувати всі накази банди Обами й надалі для створення умов для тотальної блокади потенційних дій Трампа-Пенса допомогти Україні.

 

Жодним сумнівів у тому, що з цими двома завданнями, узгодженими із Кремлем, й летить до Києва  член антиукраїнської коаліції від банди Обами Джозеф Байден.

 

Джозеф Байден повинен бути затриманий біля трапу літака, коли він торкнеться української землі та поміщений до клітки до Трибуналу над усіма членами антиукраїнської коаліції.


Олексій КоломієцьПрезидент Центру європейських та трансатлантичних студій

 

OSP-UA.INFO

 

 

Стрельба в Киеве: неизвестный ограбил банк

Во Львов в садо-мазо бордели турков свозили самолетами

Львів потонув у дощі і смітті

«Взяли лише 300 євро та золоті прикраси»: журналістка Соня Кошкіна заявила, що квартиру батьків пограбували, щоб її залякати

Украина оказалась на последнем месте по уровню вакцинации в Европе

У Львові «потоп»: містяни у соцмережах діляться фотографіями затоплених вулиць (ФОТО)

В Одессе произошло тройное убийство. Расстреляли семью бухгалтера порта

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика