Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
Війна для влади перетворилася на бізнес, – заява "Самопомочі"  
7 февраля 2017

Верховна Рада України повинна назвати Росію окупантом та заборонити торгівлю як з окупованими територіями, так і з самим окупантом. Відповідний законопроект "Про тимчасово окуповану територію України" запропонувала фракція "Самопоміч".

Про це повідомляє прес-служба "Самопомочі".

У партії констатують, що війна для влади перетворилася на бізнес. Через це стала можливою торгівля з окупантом.

Очевидно, що купуючи з окупованих територій товари, ми оплачуємо окупацію. Лицемірно, закликаючи світ посилити санкції проти Росії, влада платить за окупацію з кишень українців,
– зазначає політсила.

Окрім того, відбувається фінансування "підконтрольних підприємств" на окупованій території. У "Самопомочі" наголошують, що здоровий глузд підказує, що контролювати будь-що на окупованій території може виключно окупант. Тому окупант возить озброєння для своїх окупаційних військ потягами державного підприємства "Укрзалізниця".

"Стало можливим зняття відповідальності з Росії. Тому не був запроваджений воєнний стан, натомість були підписані мінські домовленості та протягом 3-років не визнана окупація, а Росія зникає з офіційних документів уряду України як джерело війни", – мовиться у повідомленні прес-служби партії.

Зазначається, що ці складові не є випадковими — це ретельно продумана схема кривавого бізнесу на неназваній війні. На цій схемі заробляють можновладці на найвищому рівні за згодою та за підтримки окупанта та відданих йому "царьків Донбасу".

Не існує кращого способу знищити бажання захищати власну країну, аніж торгувати з ворогом. Не може мати честі командир, який віддає наказ припинити вогонь, аби пропустити вагони з вугіллям від окупанта. 700 тисяч вагонів легалізованої контрабанди з окупованих територій нищать мотивацію солдат швидше за найбільш цинічну пропаганду. Тому що це – правда,
– наголошує "Самопоміч".

У партії додають, що так само правдою є російська окупація, яка тримається на російських військових та російському озброєнні, а не на міфічних "терористах".

Парламент має визнати обидві ці правди – назвати Росію окупантом та заборонити торгівлю як з окупованими територіями, так і з самим окупантом,
– наголосили члени фракції.

Зазначимо, що фракція "Самопоміч" давно запропонувала законопроект "Про тимчасово окуповану територію України", який також встановлює алгоритм деокупації, аби під виглядом "мирного плану" раптом не амністували військових злочинців та не вибрали їх мерами та депутатами.

Парламенту, очевидно, бракує незалежності для того, щоб позбавити своїх власників надприбуткового бізнесу. Тому "Самопоміч" наполягає на прийнятті закону про відповідальність Росії за окупацію частини України. Це змусить Росію відповісти за свої злочини, а торгівля з окупантом стане щонайменше аморальною,
– вважає політсила.

Там додали, що для цього парламентарі потребують підтримки людей, які мають бути більш переконливі, аніж прибутки торговців на передовій. Фракція "Самопоміч" закликає українців допомогти депутатам прийняти проукраїнське рішення.

http://24tv.ua/viyna_dlya_vladi_peretvorilasya_na_biznes__zayava_samopomochi_n779214

 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика