Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)


Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Війна для влади перетворилася на бізнес, – заява "Самопомочі"  
7 февраля 2017

Верховна Рада України повинна назвати Росію окупантом та заборонити торгівлю як з окупованими територіями, так і з самим окупантом. Відповідний законопроект "Про тимчасово окуповану територію України" запропонувала фракція "Самопоміч".

Про це повідомляє прес-служба "Самопомочі".

У партії констатують, що війна для влади перетворилася на бізнес. Через це стала можливою торгівля з окупантом.

Очевидно, що купуючи з окупованих територій товари, ми оплачуємо окупацію. Лицемірно, закликаючи світ посилити санкції проти Росії, влада платить за окупацію з кишень українців,
– зазначає політсила.

Окрім того, відбувається фінансування "підконтрольних підприємств" на окупованій території. У "Самопомочі" наголошують, що здоровий глузд підказує, що контролювати будь-що на окупованій території може виключно окупант. Тому окупант возить озброєння для своїх окупаційних військ потягами державного підприємства "Укрзалізниця".

"Стало можливим зняття відповідальності з Росії. Тому не був запроваджений воєнний стан, натомість були підписані мінські домовленості та протягом 3-років не визнана окупація, а Росія зникає з офіційних документів уряду України як джерело війни", – мовиться у повідомленні прес-служби партії.

Зазначається, що ці складові не є випадковими — це ретельно продумана схема кривавого бізнесу на неназваній війні. На цій схемі заробляють можновладці на найвищому рівні за згодою та за підтримки окупанта та відданих йому "царьків Донбасу".

Не існує кращого способу знищити бажання захищати власну країну, аніж торгувати з ворогом. Не може мати честі командир, який віддає наказ припинити вогонь, аби пропустити вагони з вугіллям від окупанта. 700 тисяч вагонів легалізованої контрабанди з окупованих територій нищать мотивацію солдат швидше за найбільш цинічну пропаганду. Тому що це – правда,
– наголошує "Самопоміч".

У партії додають, що так само правдою є російська окупація, яка тримається на російських військових та російському озброєнні, а не на міфічних "терористах".

Парламент має визнати обидві ці правди – назвати Росію окупантом та заборонити торгівлю як з окупованими територіями, так і з самим окупантом,
– наголосили члени фракції.

Зазначимо, що фракція "Самопоміч" давно запропонувала законопроект "Про тимчасово окуповану територію України", який також встановлює алгоритм деокупації, аби під виглядом "мирного плану" раптом не амністували військових злочинців та не вибрали їх мерами та депутатами.

Парламенту, очевидно, бракує незалежності для того, щоб позбавити своїх власників надприбуткового бізнесу. Тому "Самопоміч" наполягає на прийнятті закону про відповідальність Росії за окупацію частини України. Це змусить Росію відповісти за свої злочини, а торгівля з окупантом стане щонайменше аморальною,
– вважає політсила.

Там додали, що для цього парламентарі потребують підтримки людей, які мають бути більш переконливі, аніж прибутки торговців на передовій. Фракція "Самопоміч" закликає українців допомогти депутатам прийняти проукраїнське рішення.

http://24tv.ua/viyna_dlya_vladi_peretvorilasya_na_biznes__zayava_samopomochi_n779214

 

Анонс. Олег Соскін в гостях у Геннадія Балашова

Ночью в Киевской области тайно выгрузили 40 тонн львовского мусора

У центрі Вінниці пограбували ювелірний магазин. Нападники підстрелили охоронця

Под Житомиром расстреляли бизнесмена

Во Львовской области неизвестные подорвали автомобиль гранатой

В Киеве ночью изрезали 18-летнюю девушку, она в критическом состоянии

ЗМІ: В Тернополі поліція гвалтує підозрюваних швабрами

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика