Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

Результати роботи політичного компасу 2015-2017. Політичний портрет facebook аудиторії

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

 
Путч у Палаті Лордів проти виходу Британії з ЄС. Боротьба та придушення  
28 февраля 2017

Чому Високий Суд Королівства ухвалив рішення, що британський Парламент повинен ухвалювати рішення щодо виходу держави із ЄС, так і не зрозуміло? Але, фотографії тих суддів були надруковані на перших сторінках провідних британських газет із заголовками «Зрадники народу».

 

Після того рішення Високого Суду, сподіватися на адекватне рішення щодо апеляції, яку подав уряд Терези Мей у Вищому Суді Королівства, було безглузде. Вісім суддів із одинадцяти «проштампували» рішення суду нижчої інстанції Але, рішенням Високого Суду було вирішено, що надавати згоду на початок процедури виходу Королівства із ЄС повинні…обидві палати Парламенту Королівства.

 

Яке відношення до цього процесу має Палата Лордів, що складається із призначених, а не обраних персон? Стало зрозуміло, що законопроект щодо початку виходу Великої Британії із ЄС зіштовхнеться із дуже серйозними перепонами саме у Палаті Лордів.

 

Палата общин проголосувала урядовий законопроект із перевагою майже у чотириста голосів. Всі погляди потім зосередилися на верхній палаті. І розпочався путч.

 

Його очолили єврофіли та єврофанатики з таборів лейбористів, лібералів та частини консерваторів. Що відверто шокувало, що путч у лавах консерваторів очолив лорд Хезелтайн , до якого приєднався колишній прем’єр Мейджор. Група міністрів уряду Мей прямо закликала прем’єра позбавити Хезелтайна його титулу.

 

Що вимагають путчисти? По-перше, щоб після виходу Британії із ЄС громадянам країн-членів ЄС, які перебувають у Британії, залишилися всі пільги, якими вони користуються зараз. Абсолютно ідіотська вимога. Але, вона лише прикриття.

 

Друга вимога основна й вона полягає в тому, аби Парламент голосував за кінцевий варіант угоди виходу країни із Європейського Союзу після завершення переговорів. Ця вимога, в принципі, може «вбити» угоду про вихід після переговорів, які, скоріш за все, будуть надважкими.

 

І, майже таємно, путчисти готують ще одну поправку до законопроекту, якою хочуть винести текст майбутньої угоди про вихід…на референдум.

 

27 лютого, під час надважливого голосування у Палаті Лордів, путчисти зазнали вкрай серйозної поразки. Вони вимагали, щоб була підтримана поправка, яка б вимагала, аби Велика Британія залишилася у спільному ринку ЄС після виходу із ЄС. Путчисти програли із розривом майже в 170 голосів.

 

Оголошення Королевою рішення про початок виходу Великої Британії із Європейського Союзу очікується наприкінці березня в день проголошення утворення Європейського Економічного Співтовариства. Навряд чи Палата Лордів піде проти волі Її Величності та волі народу. Народ голосував за свободу та незалежність проти несвободи та поневолення. Рішення народу є вирішальним. Британію вже не спинити на шляху до своєї споконвічної свободи. ЄС йде до свого краху.

 

Боже, храни Велику Британію!

 

Олексій КоломієцьПрезидент Центру європейських та трансатлантичних студій
OSP-UA.INFO

 

 

У Миколаєві госпіталізовано 54 людини із гепатитом А

На Закарпатье из-за кори объявили карантин – Москаль

Мужчина из автомата в центре Одессы ранил десяток людей и одного убил

В Україні без електрики 737 населених пунктів

На Закарпатті 43 дитини потрапили до лікарні через кір

В Киеве после нового года 54 человека заболели корью

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика