Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)


Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Порошенко програв війну. Почалася масштабна та швидка анексія східних частин України  
2 марта 2017

На початку грудня 2015 року кремлівський холуй Порошенко програв «АТО». Саме тоді склалися умови, за яких Путін та Кремль увійшли у стадію повномасштабної війни проти України.

 

Я чітко заявив, що путінський холуй Вальцман (Порошенко) програє війну. Він не міг її не програти, тому що Вальцман (Порошенко) – це Путін, український Путін. Сьогодні на початку березня 2017 року можна стверджувати – ставленик та союзник Кремля та Лубянки Порошенко (Вальцман) програв війну. Почалася анексія східних частин України.

 

Незабаром в історичних підручниках ми зможемо дізнатися, коли розпочалася ця анексія – або 18 лютого, або 1 березня 2017 року. Але етапи цієї анексії наступні.

 

18 лютого 2017 року – підписаний вікопомний указ вчителя Вальцмана, полковника КГБ Путіна щодо визнання Кремлем «паперів» на цілій території ОРДЛО. Це встановлення юридичного контролю над східними частинами України.

 

1 березня 2017 року – почалася масштабна «націоналізація» українських активів на східних землях України. Це – економічна агресія та окупація.

 

1 березня 2017 року – відбулося встановлення рубльової зони на східних землях України. Це – фінансова та фіскальна анексія над східними частинами України.

 

Для забезпечення функціонування вищеперерахованих сфер життєдіяльності ОРДЛО будуть введені силові структури. Скоріш за все, вони вже введені. Скоріш за все, у вантажівках так званих «конвоїв», що йдуть на територію східних частин України майже безперервно, знаходяться штурмові бригади та сили спеціального призначення.

 

Фундаментальне та головне, що встановлюється контроль РФ над територією східних частин України. Над територією! Як плацдарм.

 

Зараз Кремль вирішує – чи розпочати розширення встановлення контролю, чи зупинитися на досягнутому? Що у Кремлі знають, так це те, що вони перемогли.

 

Чи буде розширення окупації та анексії? Не відомо. Я більш схильний вважати, що скоріш за все – так. В якому напрямку? Скоріш за все, будуть намагатися взяти Лисичанськ, Сєвєеродонецьк – гіганти хімічної промисловості. Скоріш за все, будуть штурмувати Костянтинівку та Бахмут. Маріуполь візьмуть у кільце.

 

І головне, все це виконується в рамках Міланської угоди між двома путіними – кремлівським та його холуєм Вальцманом (Порошенко).

 

Порошенко із своєю камарильєю – ложкіними, турчиновими, клімкіними, чалими, полтораками, мужєнками, яценюками - програв війну. Не міг не програти. Тому що Вальцман – це Путін. Чи втече він? Може й втече. Це не головне. Колись цього мерзотного елемента, «колишнього президента», українського путіна знайдуть та спіймають. Україна вирішить, що з цим ворогом народу робити – надати долю Чаушеску, Муссоліні чи Каддафі?

Зараз вирішальне – чи зможе Україна не втратити інші свої споконвічні території?

 

 

 

 

Олексій КоломієцьПрезидент Центру європейських та трансатлантичних студій
OSP-UA.INFO

 

 

 

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

Анонс. Олег Соскін в гостях у Геннадія Балашова

Ночью в Киевской области тайно выгрузили 40 тонн львовского мусора

У центрі Вінниці пограбували ювелірний магазин. Нападники підстрелили охоронця

Под Житомиром расстреляли бизнесмена

Во Львовской области неизвестные подорвали автомобиль гранатой

В Киеве ночью изрезали 18-летнюю девушку, она в критическом состоянии

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика