Східний дивізіон проекту Міжмор'я. Підбірка матеріалів


Бизнес Хабада. Днепропетровская община - попечительный совет


Украина под оккупацией секты Хабад (досье)

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Военное положение не увеличит количество самолетов и не добавит ума генералам


Эксперт назвал цель Путина в Украине: восстановление империи, остановиться он не может

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Порошенко, ти вже знищений. Рішення у Білому Домі ухвалене  
22 марта 2017

 

В принципі, кремлівський холуй Вальцман (Порошенко) був знищений Дональдом Трампом та його найближчим, публічним оточенням ще 19 вересня 2016 року. Саме тоді, ще кандидат в президенти Сполучених Штатів Америки Трамп відмовився зустрічатися з президентом Підарасії Вальцманом (Порошенко). І саме тоді була поставлена надчорна мітка на українському путіні Порошенко та цілій його камарильї.

 

Так звана стратегічна пауза, яка була взята командою Трампа по відношенню до кремлівського холуя, президента Підарасії Вальцмана (Порошенко). була вимушеною. Піл час цієї паузи розроблявся стратегічний підхід до так званого «українського питання». Наприкінці минулого тижня та вимушена стратегічна пауза завершилася й почалося втілення стратегічного підходу до України та політичного знищення Вальцмана.

 

Публічно, старт для анігіляції «колишнього президента» Вальцмана, був даний відмовою МВФ виділити жалюгідну суму для України. Майже немає сумнівів, що рішення про відмову було ухвалено у найважливіших кабінетах Білого Дому.

 

Паралельно, було ухвалено рішення про величезне скорочення так званої військової допомоги Україні. Це – прямий натяк Вальцману, щоб той забирався геть.

 

Вже, майже, не існує сумнівів, що Юлія Тимошенко не дарма літала до Вашингтону. Стратегічний план, майже стовідсотково, був узгоджений та вже втілюється у життя. Судорожні спроби двох членів порошенківської камарильї – костромського паренька Клімкіна та якогось Шимківа врятувати вже програну гру, завершилися крахом.

 

Тіллерсон сказав костромському пареньку, скоріш за все, співробітнику КГБ, Клімкіну повертатися до Києва, та ще, напевно, дав пакет з чорною міткою для Вальцмана (Порошенко).

 

Майже такі ж дії були спрямовані проти ще одного елемента із зовнішністю майора КГБ В.Чалого. Дні перебування цього члена порошенківської камарильї у Вашингтоні лічені

 

До сих пір невідомо, чи під час переговорів Тимошенко у Вашингтоні були присутні кремлівські емісари? Що вже, майже, не викликає сумнівів, стратегічний план був узгоджений.

 

В середині квітня Державний Секретар Рекс Тіллерсон летить до Кремля. Звичайно, у валізі Тіллерсона буде пакет із стратегічними пропозиціями, схваленими особисто Трампом та його найближчими радниками, тими, хто привів його до перемоги.

 

Жодних сумнівів у тому, що Путін та його банда також підготували свій власний пакет.

 

Під час переговорів у Кремлі й буде відбуватися процес знаходження спільних пунктів із обох пакетів.

 

Тіллерсон, звичайно за наказом Трампа, вдався до, майже, безпрецедентного кроку, відмовившись їхати на засідання НАТО на рівні міністрів закордонних справ. Пріоритет - зустріч із китайським лідером Сі. Як, свого роду, прелюдія, або природне доповнення, до наступної зустрічі у Кремлі.

Але, незалежно від того, чи попередньо домовляться Тіллерсон та Путін у середині квітня, вирок кремлівському холую Порошенко ()Вальцману) вже винесений – анігіляція. Остаточні рішення будуть ухвалені під час особистої зустрічі Трампа та полковника КГБ Путіна, яка, скоріш за все, відбудеться дуже скоро. 

 

Олексій Коломієць,

Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

 

 

 

 

 

В Харькове из-за масштабной аварии остались без воды почти 600 домов

В Росії можуть можуть посадити хлопця, який опублікував в соцмережі уривок із Незнайки на Місяці

Зведений загін націоналістів з Тернополя прибув боронити землю в Почаєві від Московського патріархату (фото)

Укрзалізниця планує запустити Інтерсіті Львів-Будапешт

"Затопленные улицы и деревья на авто". По Херсону пронесся мощный шторм

В Ізмаїлі вибухнуло авто поліцейського, є постраждалі

Через нічну негоду у центрі Львова не працюють світлофори

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика