Путин закончит зачистку Сирии, а потом вместе с армией Ирана войдет в Украину: ракеты на Киев уже нацелены


Війна Путіна проти України: 4 варіанти розвитку подій


Надія Савченко: церковні ієрархи повинні врятувати цю мужню дівчину від самогубства

 


Олег Соскин: Черная метка Порошенка в действии. Апокалипсис в Харькове, Днепропетровске, Запорожье


Олег Соскин: Выполнение требований МВФ приведет к исчезновению Украины и украинского народа


Балто-Чорномор'я - майбутнє України в системі первородного хаосу

 

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)

"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии

Продаю квартиру. Apartment for sale. Gonchara street 43V

 
Конфлікт у Львівській обласній раді: Самопоміч повстала проти схем Ганущина?  
3 апреля 2017

 Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворян стала об’єктом тиску і політичних переслідувань через свою принципову позицію. Відповідна заява обласного осередку «Самопомочі» опублікована на офіційному сайті партії 3 квітня.

Нижче подаємо повний текст заяви Самопомочі».

«В нашій державі триває війна, в цей час ми маємо бути єдині як ніколи. В Україні працює політична сила, яка єднає людей навколо правди і піднімає довіру українців до влади. Через принциповість нашої фракції та небажання інших відходити від корупційних схем, «Самопоміч» відчуває тиск та політичні переслідування. У Львівській обласній раді об’єктом тиску стала перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Нагадаємо, вона не підписала протоколу з результатами конкурсу Державного Фонду Регіонального Розвитку. Це сталося вперше за всю історію обласної ради. Наша колега не погодилась з тим, що 43% усіх коштів на капітальне будівництво та ремонти, а це 220 мільйонів гривень, отримали 4 райони з 20. Парасковія Дворянин публічно засудила такий олігархічно-поміщицький дерибан державних грошей.

«Самопоміч» завжди наполягає на тому, щоб громада бачила чіткий перелік бюджетних витрат. Ми запровадили таку практику в медицині. Після року боротьби перший заступник голови ради змусила керівництво області публікувати в лікарнях списки з залишками безкоштовних ліків. Це зробило неможливими спекуляції з медикаментами, які закуповують за бюджетні кошти.

«Самопоміч» не дає розбазарювати комунальне майно громади області. Управління майном спільної власності регулярно продає привабливі об’єкти за відверто низькими цінами. Так громада втрачає потрібні для сфер освіти та медицини приміщення, а бюджет розвитку області недотримує мільйони. Ми заблокували ряд таких афер.

Було напрацьовано прозору програму конкурсу мікропроектів. В нього повірили люди і реалізували майже 700 проектів в різних містах і селах області. А це комфортні школи, дитячі садки, ФАПи, бібліотеки та освітлені вулиці. Уже цього року співголову ради конкурсу Парасковію Дворянин усунули з посади, щоб напрацювати зручні для обраних схеми.

Щодо кожного факту корупції ми готуємо відповідні подання в НАБУ та прокуратуру.

Попри тиск та переслідування, ми будемо дотримуватися ідеології та цінностей «Самопомочі». Жодні залякування не змусять нас відступити, не вплинуть на результати голосування, не закриють очі на відверті прогалини в проектах рішень, не змінять нашої позиції. Ми не дозволимо нікому знецінювати віддану роботу першого заступника Парасковії Дворянин, принижувати її як людину, як жінку та як політика. А її зняття лише продемонструє слабкість колег і стане ще однією спробою публічної розправи над конструктивною політичною силою».

http://zaxid.net/news/showNews.do?samopomich_zayavila_pro_tisk_na_pershogo_zastupnika_golovi_lvivskoyi_oblradi&objectId=1422337

 

У Львові підпалюють смітники

Стрельба в Киеве: неизвестный ограбил банк

Во Львов в садо-мазо бордели турков свозили самолетами

Львів потонув у дощі і смітті

«Взяли лише 300 євро та золоті прикраси»: журналістка Соня Кошкіна заявила, що квартиру батьків пограбували, щоб її залякати

Украина оказалась на последнем месте по уровню вакцинации в Европе

У Львові «потоп»: містяни у соцмережах діляться фотографіями затоплених вулиць (ФОТО)

 
 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика